Tehnoloģiskās priekšrocības

 

Drošība

MicroStrategy daudzdimensiju drošības modelis garantē informācijas drošību un tās nenokļūšanu ārpus organizācijas.

 

Paplašināšana

Uz MicroStrategy platformas būvēti BI risinājumi ir viegli piemērojami lietotāju skaita un prasību izmaiņām.

 

Viegla uzturēšana

MicroStrategy nodrošina visaptverošu produktu kopumu, kas būtiski samazina administratīvās izmaksas augstas veikstspējas BI risinājumiem.

 

Ērta lietojamība

MicroStrategy nodrošina intuitīvu, viegli lietojamu lietotāja saskarni ar plašu funkcionalitāti. Pēdējā Gartner pētījumā MicroStrategy ieguva vadošo pozīciju "Lietošanas ērtuma" kategorijā.

 

Vienota arhitektūra

MicroStrategy platformas arhitektūra piedāvā vienīgo patiešām unificēto organiski attīstītu organizāciju līmeņa BI tehnoloģiju, kas nodrošina vissarežģītāko risinājumu darbību.

 

Vienoti, vairākkārtēji lietojami metadati

MicroStrategy unikāla objektu orientēta metadatu struktūra definē organizācijas biznesa rādītājus vienā repozitorijā. Metadatu objekti var tikt izmantoti kā sastāvdaļas, lai būvētu sarežģītākus objektus.

 

Neatkarība

MicroStrategy ir lielo datu bāžu ražotāju vidū vienīgā neatkarīgā BI platforma, kas ļauj lietotājiem piekļūt, uzraudzīt un analizēt informāciju, izmantojot dažādas mobilās ierīces, interneta pārlūkus vai Microsoft Office aplikācijas.

 

Precīzs atskaišu dizains

izmantojot dizaina saskarni MicroStrategy Web, iespējams veidot perfekti formatētas atskaites – tas, kā izskatīsies konkrētā atskaite, ir redzams jau atskaites izstrādes laikā.

Lai piedāvātu saturu, kas pielāgots Jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkdatnes, kuras apvieno informāciju par darbībām šajā mājaslapā ar informāciju, kuru Jūs mums sniedzat.

Piekrītot, Jūs ļaujat mums uzkrāt un apstrādāt savu personīgo informāciju, kā aprakstīts šeit.