It's all about growth - ikgadējā Visma darbinieku sapulce norisinās Rīgā no 6. līdz 8.martam

Nedēļas nogalē Rīgā būs sastopami neierasti daudz IT jomas profesionāļi, jo uz ikgadējo sanāksmi šodien ierodas ap 900 vadošās Ziemeļvalstu IT uzņēmumu grupas “Visma Group” darbinieki.


Ap 900 cilvēku no Norvēģijas, Zviedrijas, Nīderlandes, Īrijas, Rumānijas, Lietuvas, Somijas un Latvijas Rīgā pavadīs trīs dienas. Vairums aktivitāšu notiks viesnīcā Radisson Blu Latvija, tomēr arī citviet būs manāma ar šo pasākumu saistīta rosība. Piektdien, 6.martā pasākuma dalībnieku ēdināšanai ir rezervēts viss Lido Krasta ielas komplekss, bet svētdienu viesi veltīs Rīgas iepazīšanai ar orientēšanās spēļu un ekskursiju palīdzību.


Lielā dalībnieku skaita dēļ pasākums uzskatāms par nozīmīgu notikumu Rīgai. Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Maksims Tolstojs atzīst: „Rīgas politika ir vērsta uz to, lai mūsu pilsēta kļūtu par konferenču metropoli un pie mums pulcētos cilvēki no visas pasaules. Šāda mēroga pasākumi ir nozīmīgi gan tādēļ, ka pasaulē tiek reklamēts Rīgas piedāvājums, gan tādēļ, ka katrs atbraukušais viesis sniedz nopietnu pienesumu pašvaldības budžetā. Mēs ļoti priecājamies par to, ka Rīgā notiek tik liela sanāksme un strādāsim pie tā, lai tādas notiktu aizvien biežāk.”


Radisson Blu pārstāvis Kaspars Ekša saka: “Visma konferences rīkošana Radisson Blu Hotel Latvija ir nozīmīgs notikums, kas prasa īpašu pieeju un sagatavošanos. Šāda mēroga konferences viesnīcas Konferenču un pasākumu centrā notiek vien dažas reizes gadā.”
Pasākums notiek ar vadmotīvu “It’s all about growth” jeb “Viss par izaugsmi”. Tā ir reize, kad Visma kompāniju darbinieki tiek iepazīstināti ar uzņēmuma iepriekšējā gada izaugsmes rādītājiem, plāniem un stratēģiju izaugsmes nodrošināšanai nākotnē, kā arī iedvesmojas izaugsmei personiskā līmenī.


Visma Group ir resursu vadības (ERP) programmatūras tirgus līderis Ziemeļvalstīs. Grupā strādā 6300 darbinieku, tās apgrozījums pārsniedz 800 miljonus eiro gadā. Latvija Visma Group ir pārstāvēta kopš pagājušā gada jūnija, kad Visma iegādājās plaši izmantotās resursu vadības sistēmas Horizon ražotāju FMS. SIA “Visma Enterprise” klientu lokā ir gandrīz visas LR ministrijas, daudzas pašvaldības, lielākās slimnīcas, kā arī daudzi uzņēmumi, piemēram, SIA Jānis Roze, SIA ACB, SIA Pure Chocolate.

.