Bebr[a]s 1. kārtas rezultāti

Bebr[a]s 1. kārtas rezultāti ir KLĀT! Esam īpaši priecīgi ziņot, ka šogad konkursā piedalījās rekordliels skolēnu skaits- 13 027.

Skolēnu skaits katrā no vecuma grupām bija šāds:

  • 5.-6. klase – 4 845 skolēni;
  • 7.-8. klase – 3 404 skolēni;
  • 9.-10. klase – 2 509 skolēni;
  • 11.-12. klase – 2 269 skolēni.

Līdzīgi kā pagājušajā gadā – arī šogad priecāsimies, ja dalīsieties ar saviem ieteikumiem konkursa uzlabošanai šeit.

Rezultāti

Pirms dodaties aplūkot, kā veicies konkursā, lūdzu ņemiet vērā:
  • Lai sarakstā būtu vieglāk orientēties, meklējiet pēc sava vārda vai uzvārda, izmantojot klaviatūras taustiņu kombināciju ctrl+f.
  • Gadījumā, ja savu rezultātu nevariet atrast – vispirms pārbaudiet citā vecuma grupā. Iespējams reģistrācijas brīdī tika izvēlēta nepareizā vecuma grupa.
  • Skolēni, kuru informācija ir iekrāsota zaļā krāsā – Apsveicam! Jūs esat iekļuvuši konkursa otrajā kārtā un sīkāka informācija sekos katram no jums atsevišķi. Gadījumā, ja šobrīd vēl neesat saņēmuši ziņu uz reģistrācijas brīdī norādīto e-pastu, lūdzam pieteikties, rakstot uz visma@visma.lv.

5.-6. klašu rezultāti

7.-8. klašu rezultāti

9.-10. klašu rezultāti

11.-12. klašu rezultāti

Pieaugušo rezultāti

 

Vairāk par Bebr[a]s

 

Visma ir vadošais Ziemeļvalstu biznesa IT uzņēmums. Mēs piedāvājam IT risinājumus 900 000 klientiem 9 valstīs, nodarbinot vairāk nekā 8500 cilvēkus. Latvijā ar Visma vārdu darbojas 3 uzņēmumi. SIA Visma Enterprise agrāk bija pazīstama kā SIA FMS un nodarbojas ar RVS Horizon attīstīšanu un izplatīšanu, kā arī biznesa inteliģences risinājumiem. SIA Visma Consulting rada sistēmu integrācijas risinājumus un individuāli izstrādātas sistēmas. Savukārt SIA Visma Labs sniedz augstas pievienotās vērtības pakalpojumus citiem Visma grupas uzņēmumiem Ziemeļvalstīs.
Connect with :