Bebr[a]s 2. kārtas rezultāti

Sestdien, 20. janvārī, tikāmies ar Bebr[a]s 2017 1. kārtās katras vecuma grupas 20 spēcīgākajiem dalībniekiem. 25 minūtes skolēni risināja 10 dažādu grūtības pakāpju uzdevumus, kas balstīti uz loģikas spējām.

Mūs šogad īpaši iepriecināja skolēnu spējas, jo, neskatoties uz to, ka konkursa uzdevumi tika radīti gana izaicinoši un pārbaudīti uz pieaugušajiem (vai spēj 25 minūšu laikā visu atrisināt), tika iegūti vairāki maksimālie rezultāti.

Bebr[a]s 2018 noteikti ņemsim vērā, ka skolēni paliek arvien spējīgāki un droši varam radīt vēl izaicinošākus uzdevumus.

 

2. kārtas rezultāti

5.-6. klašu rezultāti

7.-8. klašu rezultāti

9.-10. klašu rezultāti

11.-12. klašu rezultāti

 

Vairāk par konkursu Bebr[a]s

Visma ir vadošais Ziemeļvalstu biznesa IT uzņēmums. Mēs piedāvājam IT risinājumus 900 000 klientiem 9 valstīs, nodarbinot vairāk nekā 8500 cilvēkus. Latvijā ar Visma vārdu darbojas 3 uzņēmumi. SIA Visma Enterprise agrāk bija pazīstama kā SIA FMS un nodarbojas ar RVS Horizon attīstīšanu un izplatīšanu, kā arī biznesa inteliģences risinājumiem. SIA Visma Consulting rada sistēmu integrācijas risinājumus un individuāli izstrādātas sistēmas. Savukārt SIA Visma Labs sniedz augstas pievienotās vērtības pakalpojumus citiem Visma grupas uzņēmumiem Ziemeļvalstīs.
Connect with :