I-frame

Vienkāršākais veids, kā integrēt Visma EasyCruit ar Jūsu uzņēmuma mājaslapu.

Šis ir vienkāršākais un biežāk izmantotais Visma EasyCruit integrācijas scenārijs. Sākotnēji iesakām Jums izvēlēties šo metodi - tās ieviešana ir salīdzinoši vienkārša, jo tiek izmantoti standarta Visma EasyCruit izskati.

Pēc vakances publicēšanas sistēmā, Jūs varēsiet viegli atrast, kur tā ir nopublicēta un pieejama apskatei. Lai to izdarītu veiciet sekojošas darbības:

  1. No vakanču saraksta izvēlieties konkrēto vakanci.
  2. Izvēlieties sadaļu “Rediģēt vakanci” un nospiediet zīmulīti (“Rediģēšana”) pretim sadaļai “Publicēt sludinājumu portālā / Publicēt izdrukai / Sludinājumu publicēšana vairākās vietās”:
Sludinājuma publicēšanas kanāli
Jūsu vidē “Uzņēmuma mājas lapa” šī saite tiks aizstāta ar Jūsu reālo adresi. Šo saiti Jūs varat izmantot, lai piekļūtu publicētajām vakancē un varētu tās integrēt savā mājaslapā.

Pēc adreses pārkopēšanas interneta pārlūkā, Jūs varēsiet redzēt publicētās vakances aptuveni šādā izskatā:

Publicēto vakanču izskats

Ja Jūs esat pievienojuši uzņēmuma logo, bildes un aprakstu par uzņēmumu, tad arī šī informācija būs pieejama aplūkošanai šajā vietā. Visas publicētās vakances būs pieejamas šajā sarakstā, un noklikšķinot uz kādas no tām Jūs redzēsiet gan vakances aprakstu, gan varēsiet pāriet uz pieteikuma formas aizpildes sadaļu.

  • Lai integrētu noklusēto Visma EasyCruit vakanču sarakstu mājaslapā, Jūs varat izmantot vienkāršu html koda rindiņu:
    <iframe src="http://Jūsu_EasyCruit_kanāla_adrese_šeit" scrolling="auto" width="560" height="1000" frameborder="0">
  • Lai integrētu Visma EasyCruit, izmantotjot “point to/a href” metodi, Jūs varat izmantot sekojošu html kodu:
    <a href="http://Jūsu_EasyCruit_kanāla_adrese_šeit" target="_blank">Click here to see our vacancies</a>

Ņemiet vērā: izmantojot šo integrācijas metodi, tikai Visma var veikt nepieciešamās izmaiņas lapas izkārtojumā. Piemēram, ja Jūs vēlaties veikt izmaiņas krāsās, burtu veidā un izmērā, Jums jāsazinās ar mums.