Jūsu lapas izkārtojums

Uzziniet, kā Jūs varat pasūtīt nepieciešamās izmaiņas Jūsu lapu izkārtojumos.

Veidojot Jūsu Visma Easycruit lapu, tiek uzstādīts noklusētais lapas izkārtojums. Lai karjeras lapu personalizētu, Jūs varat pievienot uzņēmuma logo un bildes, kā arī aprakstu.

Sistēmā pieejamas arī plašākas izskata pielāgošanas iespējas, piemēram, citi fonti, krāsas, burtu lielumus un informācijas atrašanās vieta. Gadījumā, ja vēlaties pielāgot Jums pieejamo standarta izkārtojumu, rakstiet savai Visma kontaktpersonai, sniedzot pēc iespējas detalizētāku informāciju par nepieciešamajām izmaiņām. No informācijas precizitātes atkarīgs, cik ātri šīs izmaiņas varēs ieviest.

Kā aprakstīt nepieciešamās izmaiņas?

Labākais veids, kā to izdarīt - par pamatu ņemt standarta izkārtojumu un aprakstīt, kādas izmaiņas tajā jāveic. Iesakām izmantot šādus vizualizācijas veidus:

  • Veidot ekrānattēlus, tajos aprakstot nepieciešamās izmaiņas. Vienkāršam un ērtam procesam, iesakām izmantojot tādus rīkus, kā Windows iebūvēto grafisko redaktoru Paint vai, piemēram, Pixlr Editor.
  • Veidot Word dokumentu, kurā iekopēt esošā izkārtojuma bildi, aprakstot nepieciešamās izmaiņas.

Zemāk redzams piemērs izmaiņu pieprasījumam:

Izmaiņu pieprasījuma piemērs

Kad izmaiņu apraksts ir pabeigts, sūtiet to savai Visma kontaktpersonai.

Lai piedāvātu saturu, kas pielāgots Jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkdatnes, kuras apvieno informāciju par darbībām šajā mājaslapā ar informāciju, kuru Jūs mums sniedzat.

Piekrītot, Jūs ļaujat mums uzkrāt un apstrādāt savu personīgo informāciju, kā aprakstīts šeit.