Informācija par organizāciju

Norādiet Jūsu organizācijas pamatinformāciju - adresi, mājaslapu, aprakstu par organizāciju un citu svarīgo.

Pievienojot informāciju par organizāciju, Jūs nodrošināt iespēju kandidātiem Jūs iepazīt kā savu nākamo darba devēju. Visma EasyCruit Jūs varat pievienot organizācijas aprakstu, adresi, mājaslapas adresi, kā arī organizācijas logo. Šo informāciju varēs iekļaut Jūsu publicētajos vakanču sludinājumos mājaslapā un citos kanālos.

Būtiski norādīt pēc iespējas vairāk informācijas par Jūsu organizāciju, un pārliecināties, ka nekas netrūkst, ņemot vērā, ka šī pamatinformācija bieži nepieciešama sludinājumu publicēšanai darba sludinājumu portālos.

Ja Visma EasyCruit tiek izmantots vairākās valodās, ieteicams pievienot organizācijas aprakstu un privātuma politikas aprakstus katrā no tām, tādejādi nodrošinot, ka kandidāts varēs ar to iepazīties izvēlētajā valodā.

“Organizācijas informācija” ir pieejama sadaļā “Uzstādījumi” zem ikonas “Organizācijas informācija”. Lai veiktu izmaiņas, katras lapas apakšā redzama poga "Labot", nospiediet to. Pēc izmaiņu veikšanas, apstipriniet tās, spiežot pogu “Saglabāt”.

Informācija par organizāciju

Pēc informācijas par Jūsu uzņēmumu, bildes un logo pievienošanas sistēmā, tā kļūst redzama visās Visma EasyCruit publicētajās vakancēs.