Labākā prakse grāmatvedības pakalpojumu nodrošināšanā

Semināru cikls grāmatvežiem
Piecas ceturtdienas (24. maijs - 21. jūnijs)

Nodarbību tēmas

Par semināru ciklu

Šobrīd grāmatvedības nozarē redzams, ka darāmo darbu apjoms būtiski palielinās, tajā pašā laikā, samaksa par veikto darbu nepalielinās. Papildus slodze no nodokļu reformām un dažādām likumdošanas izmaiņām veicinājusi situāciju, kad mazāk apmaksāts, faktiski rēķinveža darbs, aizņem lielāko darba stundu skaitu.

Rezultātā arvien mazāk laika atliek domām par profesionālo attīstību un jaunu pakalpojumu sniegšanu, kas radītu lielāku pievienoto vērtību gan pašam grāmatvedim, gan uzņēmējam. Taču tieši šobrīd biznesa pārstāvji meklē augsti kvalificētus padomdevējus, kas spēs ieraudzīt un ieteikt ko vairāk par atskaišu sagatavošanu valsts institūcijām.

Lai sniegtu augsti kvalificētu pakalpojumu, nomainot darbus, kas sniedz zemus ienākumus, nepieciešamas jaunas idejas un kompetences, kas padarīs grāmatveža darbu daudz ienesīgāku un interesantāku!

Semināru cikla ietvaros, piecas ceturtdienas (no 24.maija līdz 21.jūnijam), Ilze Palmbaha dalīsies ar praktiskiem padomiem un veiksmīgiem piemēriem no ārvalstu un vietējo grāmatvežu ikdienas. Katra semināra nodarbība ilgs aptuveni 2,5 stundas un būs kardināli atšķirīga viena no otras - gan satura, gan sniegto piemēru ziņā. Izvēlies sev interesantākās un saistošākās tēmas, vai apmeklē visu semināru ciklu!

Semināru cikla nodarbību tēmas:

 • "10 padomi grāmatvežiem, kā sniegt pakalpojumu ar lielāku pievienoto vērtību" 
  Lasīt vairāk!

24. maijs

Grupa piepildīta


 • "10 padomi grāmatvežiem, kā paplašināt grāmatvedības pakalpojumu biznesu" 
  Lasīt vairāk!

31. maijs

Grupa piepildīta


 • "Plāno un esi fokusēts: veiksmes atslēga grāmatvežiem!" 
  Lasīt vairāk!

7. jūnijs

Grupa piepildīta


 • "Cenu noteikšanas grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem" 
  Lasīt vairāk!

14. jūnijs

Grupa piepildīta


 • "Grāmatvežu darba organizēšana, analīze un efektivitātes paaugstināšana" 
  Lasīt vairāk!

21. jūnijs

Grupa piepildīta


 

Semināru ciklu vada

Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas valdes locekle ar 15 gadu pieredzi grāmatvedības ārpakalpojumu nozarē. Eksperte grāmatvedības, finanšu vadības un biznesa konsultācijas jautājumos. Lektore Latvijas augstskolās, Biznesa vadības programmas doktorante.

Sniegusi finanšu konsultācijas uzņēmumiem, privātpersonām, esot kā partnere gan vietējā ārpakalpojumu uzņēmumā LF Eksperts, gan starptautiskā audita un ārpakalpojumu uzņēmumā Grant Thronton. Savu profesionālo pieredzi papildinājusi kā Latvijas Republikas Finanšu ministrijas grāmatvedības eksperts Latvijas Prezidentūras laikā Eiropas Padomē. Bieži uzstājusies konferencēs, diskusijās, semināros par grāmatvedības nozares attīstību.

2017.gadā nominēta kā viena no pasaules iedvesmojoškajām un ietekmīgākajām TOP 50 sievietēm grāmatvedībā - Top 50 Women In Accounting pēc Ignition veidotā pasaules reitinga.

 


Ilze Palmbaha

Grāmatvežu asociācijas valdes locekle

Lai piedāvātu saturu, kas pielāgots Jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkdatnes, kuras apvieno informāciju par darbībām šajā mājaslapā ar informāciju, kuru Jūs mums sniedzat.

Piekrītot, Jūs ļaujat mums uzkrāt un apstrādāt savu personīgo informāciju, kā aprakstīts šeit.