Mēs turpinām strādāt, lai arī jūs varētu turpināt darbu

Mēs palīdzam saviem klientiem tikt galā ar pašreizējo COVID-19 izaicinājumu, stiprināt biznesu un sagatavoties nākotnei.

Atbalstām uzņēmējdarbību

Negaidīti notikumi pārbauda sabiedrības izturību. Pašreizējais koronavīrusa izaicinājums nav izņēmums. Tomēr uzņēmējdarbība nevar apstāties. Mūsu konsultanti turpina sniegt atbalstu Visma sistēmu lietotājiem gan par ierastajiem jautājumiem, gan ieviešot jaunus risinājumus.

Mākoņrisinājumi

Kā uzņēmējdarbībai kritisku programmatūras risinājumu piegādātājam, Visma uzņēmumiem jānodrošina, ka ikviens var strādāt pēc iespējas efektīvāk. Arvien vairāk cilvēku šobrīd strādā no mājām, un ir palielinājusies vajadzība pēc mākoņrisinājumiem, kas darbu ļauj veikt attālināti. Atbalstām klientus, kas nolēmuši migrēt uz Horizon mākoņrisinājumu, prioretizējot šos darbus.

Stabili pakalpojumi

Lai gan atšķirīgi no ierastās kārtības, mūsu darbs turpinās ar pilnu jaudu. Klātienes apmācības ir aizvietotas ar bezmaksas videoapmācībām, Horizon 555. versija ir publicēta un notiek darbs pie nākamās, klientu projektu darbi notiek atbilstoši plānam. Arvien biežāk pārliecināmies, ka dažkārt attālināti uzdevumus ir iespējams paveikt pat efektīvāk.

Lai palīdzētu mums visiem kopā pārvarēt pašreizējos sarežģījumus, turpmāko nedēļu laikā mēs:

  • turpināsim attālinātā režīmā sniegt pakalpojumus, palīdzot klientiem un sadarbības partneriem izmantot videozvanu un citu attālināto rīku iespējas;

  • piedāvāsim iespēju iepazīties ar Horizon videoapmācībām iesācējiem bez maksas;

  • palīdzēsim ar informāciju par to, kā nodrošināt attālinātu parakstīšanu dokumentiem, kam tas ir nepieciešams;

  • turpināsim sekot situācijas attīstībai un domāt par atbalsta iespējām saviem klientiem.

Mēs darām visu iespējamo, lai palīdzētu valsts iestādēm, pašvaldībām, uzņēmumiem un citām organizācijām turpināt savu darbību. Koncentrējoties gan uz īstermiņa, gan ilgtermiņa risinājumiem, mēs esam pārliecināti, ka sabiedrība nākotnē var kļūt vēl spēcīgāka un noturīgāka.

Lai iegūtu jaunāko informāciju par Visma Grupas ziņojumiem saistībā ar COVID-19, lūdzu, apmeklējiet vietni https://www.visma.com/organisation/response-to-coronavirus/