Doties uz galveno

Visma Blogs LV

Visi raksti

 • Kā efektīvi organizēt darbinieku apmācības?

  Ikviena uzņēmuma stiprākā puse ir zinoši, uz mācīšanos un izaugsmi vērsti darbinieki. Lai veicinātu darbinieku zināšanu un prasmju attīstību, nepieciešamas regulāras apmācības – ne tikai jaunajiem, bet arī ilggadējiem un pieredzējušajiem darbiniekiem. Talantu vadības risinājumi apmācību vadībai palīdz veiksmīgāk organizēt šo procesu uzņēmumā, ērti apvienojot dažādas apmācību iespējas vienkopus.

 • Algu un personāla risinājums augošam uzņēmumam

  Visma Horizon ir resursu vadības un grāmatvedības sistēma nelieliem, vidējiem, lieliem un augošiem uzņēmumiem. Visma Horizon algu un personāla risinājums ļauj izvairīties no dubultas datu ievades un laika patēriņa tos apkopojot.

 • Sanāksmes hibrīda darba laikā

  HRM Idea rakstā apkopoti ieteikumi, kam pievērst uzmanību, veidojot hibrīda tipa sanāksmes, un ko ņemt vērā, mēģinot efektivizēt jau ierakstās attālinātās sanāksmes, lai izvairītos no pēdējos gados tik izplatītā darba dzīves fenomena – Zoom noguruma (Zoom fatigue).

 • Kā augošiem uzņēmumiem sakārtot noliktavas uzskaiti?

  Uzņēmumam augot un paplašinot preču sortimentu, noliktavas loģistika kļūst arvien sarežģītāka. Līdz ar to, uzņēmumam nepieciešams sakārtot un uzturēt pilnvērtīgu, prasībām atbilstošu noliktavas uzskaites sistēmu. Kādai jābūt noliktavas sistēmai?

 • E-adrese un tās pielietojums

  No 2023. gada 1. janvāra e-adreses lietošana uzņēmumiem būs obligāta! Tāpēc ieteikums būtu, neatlikt šo uz pēdējo brīdi, bet izveidot e-adresi pēc iespējas agrāk, lai gada beigās vai nākamā gada sākumā izvairītos no lieka stresa. Aktuālākos jautājumus par e-adreses ieviešanu skaidro Lilita Beķere.

 • Drošāka interneta diena

  Šodien, 8. februārī, tiek atzīmēta Drošāka interneta diena, aicinot ikvienu domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

 • Tīklošanas prasmes personāla vadībā

  Viena no nozīmīgākajām prasmēm, kas personāla vadītājiem un speciālistiem nepieciešama efektīvam darba procesam, ir tīklošanās prasme. Kas ir tīklošana? Kā šīs prasmes izmantot reālajā darba vidē? Padomos dalās Inga Daliba.

Populārākie

 • Dažādi līgumi ar fiziskām personām par auto izmantošanu uzņēmuma vajadzībām

  AUTORE: Inga Pumpure Grāmatvede ar nestandarta domāšanu par standartizētām, likumdošanas regulētām normām. Mūsdienās auto nav luksusa lieta, tā ir nepieciešamība. Daudz vairāk un īsākā laikā var izdarīt, ja esi mobils –  vari pārvietoties kad un kur vēlies, neesot pakļauts sabiedriskā transporta kustību sarakstiem un maršrutiem. Turklāt tas attiecas ne tikai uz fiziskām personām, bet arī […]

 • Kādi personāla lietvedības dokumenti nepieciešami?

  AUTORS: Inese Sila mg.hr, LPVA valdes locekle ar praktisko pieredzi personāla vadībā un lietvedībā no 1995. gada. Personāla dokumentu pārvaldība (personāla lietvedība) ir svarīga personāla vadības sastāvdaļa, no kuras neviens darba devējs ikdienā nevar atteikties. Darbinieki ir jāpieņem darbā, jāizbeidz ar kādu darba tiesiskās attiecības, jānosaka mēnešalga, jānosūta komandējumā, jānosaka iekšējā darba kārtība, jādeleģē uzdevumi un […]