Biznesa inteliģence

Datu pārvēršana lēmumu pieņemšanai izmantojamā reāllaika informācijā

Pieteikt prezentāciju

BI risinājumi dažādām jomām

datu kvalitate ikona

Datu kvalitātei

Trūkstošo datu ievade un kļūdaino datu labošana tieši atskaišu formās, nodrošinot datu kvalitāti bez papildu programmēšanas.

laika uzskaite ikona

Darba laika uzskaitei

Darba laika uzskaite pilnam pašizmaksas aprēķinam, izmaksu pārdales vajadzībām, kā arī informācijas analīzei.

Budžetēšanai ikona

Budžetēšanai

Budžeta plānošanas, konsolidācijas un atskaišu rīks, kas palīdz pārvaldīt organizācijas un tās padotības iestāžu budžeta plānošanas procesu.

ĢIS risinājumi ikona

ĢIS risinājumiem

Datu analīze ģeogrāfiskā griezumā, vizualizējot tos uz kartes un ļaujot pamanīt tendences un pieņemt lēmumus valsts, novada vai citā līmenī.

Pašizmaksas aprēķins ikona

Pašizmaksas aprēķinam

Pakalpojumu, produktu un procesu pašizmaksas novērtēšana, kas ļauj identificēt iespējamos uzlabojumus un investīciju iespējas.

Personāla datu analīze ikona

Personāla datu analīzei

Trūkstošo datu ievade un kļūdaino datu labošana tieši atskaišu formās, nodrošinot datu kvalitāti bez papildu programmēšanas.

austrumu slimnīca logo
Visma cilvēki mūs pārliecināja, ka viņi spēj izveidot kvalitatīvu pašizmaksas aprēķina risinājumu un šobrīd varam apgalvot, ka kopā esam daudz mācījušies un nonākuši pie laba rezultāta.

Jānis Bole
Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca

Visma BI risinājumus veido izmantojot nozares līdera MicroStrategy platformu.

microStrategy
Kāpēc?

Drošība

MicroStrategy daudzdimensiju drošības modelis garantē informācijas drošību un tās nenokļūšanu ārpus organizācijas.


Paplašināšana

Uz MicroStrategy platformas būvēti BI risinājumi ir viegli piemērojami lietotāju skaita un prasību izmaiņām.


Viegla uzturēšana

MicroStrategy nodrošina visaptverošu produktu kopumu, kas būtiski samazina administratīvās izmaksas augstas veikstspējas BI risinājumiem.


Ērta lietojamība

MicroStrategy nodrošina intuitīvu, viegli lietojamu lietotāja saskarni ar plašu funkcionalitāti. Jaunākajā Gartner pētījumā MicroStrategy ieguva vadošo pozīciju "Lietošanas ērtuma" kategorijā.


Vienota arhitektūra

MicroStrategy platformas arhitektūra piedāvā vienīgo patiešām unificēto organiski attīstītu organizāciju līmeņa BI tehnoloģiju, kas nodrošina vissarežģītāko risinājumu darbību.


Vienoti, vairākkārtēji lietojami metadati

MicroStrategy unikāla objektu orientēta metadatu struktūra definē organizācijas biznesa rādītājus vienā repozitorijā. Metadatu objekti var tikt izmantoti kā sastāvdaļas, lai būvētu sarežģītākus objektus.


Neatkarība

MicroStrategy ir lielo datu bāžu ražotāju vidū vienīgā neatkarīgā BI platforma, kas ļauj lietotājiem piekļūt, uzraudzīt un analizēt informāciju, izmantojot dažādas mobilās ierīces, interneta pārlūkus vai Microsoft Office aplikācijas.


Precīzs atskaišu dizains

Izmantojot dizaina saskarni MicroStrategy Web, iespējams veidot perfekti formatētas atskaites – tas, kā izskatīsies konkrētā atskaite, ir redzams jau atskaites izstrādes laikā.

Kā izveidot BI risinājumu?

Projekts parasti sākas ar biznesa mērķu un dažādu lietotāju grupu vajadzību noskaidrošanu un pieejamo datu avotu apzināšanu.

Pēc tam tiek specificētas risinājuma ieviešanai nepieciešamās standarta programmatūras licences, kas parasti ietver datu bāzi datu noliktavas izveidei, ETL rīku un MicroStrategy platformas programmatūru.

Tālāk seko datu noliktavas projektēšana un izveide, darbs ar datu avotu pieslēgšanu datu noliktavai un BI risinājuma izveide, kas ietver informācijas vizualizācijas risinājumus.

Viss projekts var aizņemt laiku, sākot no dažām dienām līdz vairākiem mēnešiem, atkarībā no prasību sarežģītības.

Uzziniet vairāk, piesakoties individuālai prezentācijai

Mums ir nepieciešama Jūsu piekrišana
visma.lv kontakti

Lai piedāvātu saturu, kas pielāgots Jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkdatnes, kuras apvieno informāciju par darbībām šajā mājaslapā ar informāciju, kuru Jūs mums sniedzat.

Piekrītot, Jūs ļaujat mums uzkrāt un apstrādāt savu personīgo informāciju, kā aprakstīts šeit.