Pareizi izmantoti dati ir vērtība, kas palielina organizācijas efektivitāti

20+

gadu pieredze

105

  klienti

ikona-jauna.png

Sertificētu BI speciālistu komanda nodrošinās pilna cikla izstrādi

Lv-EP-ikona-līderi.png

BI risinājumi tiek veidoti uz nozares līderu platformu bāzes - Microstrategy, Power BI.

Individuāli BI risinājumi dažādām nozarēm un vajadzībām

BI - attels-1.png

Vēl vairāk BI iespējas attīstībai

lupa-sarkana-zila.png

Biznesa analīze

Lai precīzi definētu risinājuma funkcionālās vajadzības, pirms projekta tehniskās realizācijas tiek veikta rūpīga biznesa procesa analīze. Sadarbībā ar biznesa analītiķiem identificējam būtisko informāciju, kā arī algoritmu veidā aprakstām nepieciešamos aprēķinus. Tas palīdz noteikt arī izņēmuma gadījumus un uzskaites sistēmā iespējamās izmaiņas nākotnē.. Papildus tam tiek izpētīta datu avotos pieejamā informācija.

 

data-storage-sarkans-zils.png

Datu noliktavas

Vienotā datubāzē tiek apkopota informācija no vienas vai vairākām sistēmām. Vairāku datu avotu gadījumā tiek veidoti arī centralizēti klasifikatori, kas koplietojami dažādu datu avotu analīzē. Tiek veikta datu apstrāde, transformācijas, datu tīrīšana, jaunu klasifikatoru izveide, būtisko datu idenfiticēšana, sagrupēšana, kā arī papildu informācijas aprēķināšana pēc dažādiem nosacījumiem, datu strukturēšana un uzkrāšana analīzei ērtā veidā. Tiek fiksētas arī vēsturiskās izmaiņas.

spuldze-sarkana-zila.png

Nestandarta risinājumi

Ar Writeback paplašinājuma palīdzību BI rīks tiek papildināts ar dažādām ievades formām. Pieejami teksta lauki, izvēlnes, pogas u.c. funkcionalitāte. Ar pogu palīdzību tiek izsauktas dažādas datubāzes procedūras, kas, balstoties uz lietotāja ievadīto informāciju, maina statusus, veic datu pārrēķinus, maina informāciju citās ievades formās un atskaitēs. Rezultātā ir pieejamas plašas tehniskās iespējas dažādu risinājumu konfigurācijai un brīvība lietotājiem ieviest uzlabojumus bez izstrādātāja iesaistes.

   

Funkcionalitāte plašākai datu analīzei

Automātiskas atskaites

Automātiskās atskaites

Atskaites un pārskati tiek izveidoti un automātiski atjaunināti ar programmatūras palīdzību. Pieejami dažādi veidi, kā aktivizēt, ieplānot un pārsūtīt atskaites lietotājiem. Tie sniedz iespēju nodrošināt efektīvu un optimālu informācijas apmaiņu par aktuālajiem jautājumiem, jo, izmantojot dažādus līdzekļus, piemēram, e-pastu, pārskati regulāri vai ar noteiktiem intervāliem vai nosacījumiem tiek piegādāti gala saņēmējam.

Vizualizācijas

Biznesa inteliģence datu vizualizācija

Datu vai informācijas vizuāla prezentācija nodrošina iespēju skaidri un efektīvi pasniegt datus vai informāciju lasītājam. Dati tiek vizualizēti grafiku, diagrammu, galveno rādītāju formā. Datu vizualizācijas iespējams veidot kā noteiktu tēmu stāstus, indikācijas, kā arī tos iespējams apkopot bukletos ar sadaļām.

Dinamiskās atskaites

Biznesa inteliģence dinamiskās atskaites

Skaitliskie rādītāji dažādā detalizācijā nodroš html Copy code ina ātru piekļuvi būtiskajai informācijai, radot iespēju lietotājam strādāt ar datiem, izmantojot interaktīvas Biznesa inteliģences rīka funkcijas. No augstas detalizācijas datiem iespējams ērti tikt līdz konkrētiem ierakstiem. Informācija atskaitēs un pārskatos tiek regulāri, automātiski atjaunota, ļaujot efektīvi un operatīvi iegūt aktuālo informāciju un atbilstoši reaģēt uz izmaiņām.

Atskaišu mobilitāte

Biznesa inteliģence - mobilās to-go atskaites

Mobilā platforma sniedz iespēju piekļūt aktuālajiem datiem no viedtālruņiem un planšetēm. Piekļuve nodrošināta informācijas paneļiem, vizualizācijām, pārskatiem un atskaitēm.

Writeback spraudnis

WriteBackPlugin - Visma

Ar Writeback paplašinājuma palīdzību BI rīkā integrētas arī datu ievades formas. Šādi tiek nodrošināta iespēja ne vien skatīt ielādētos datus, bet arī ievadīt un saglabāt papildu informāciju ar dažādiem formu elmentiem. Pieejami: teksta ievades lauks, poga (izsaukt kādu procesu, dzēst/pievienot rindu utml.), izvēles rūtiņa, lejupkrītošā izvēlne (sarakstā var būt mainīga daudzuma informācija no kādas datubāzes tabulas), tūlītēja Excel ielāde un apstrāde datu noliktavā, autocomplete mehānisms.

Hipersaites kartītes

Biznesa inteliģence - hiper kartītes

Hipersaišu kartīte ir iepriekš noteikta parametru un rādītāju kolekcija, kas sniedz konkrētas tēmas kopsavilkumu atvērtajā tīmekļa pārlūkprogrammā vai mobilajā ierīcē. Tādā veidā ir iespēja operatīvi iegūt raksturojošu informāciju par konkrētu tīmekļa vietnē atzīmētu atslēgas vārdu, neatkarīgi vai tie ir cilvēki, vietas, jēdzieni, produkti vai procesi.

Visma BI klientu atsauksmes

LV-EP-rbp_logo_400x400.png

Finanšu direktores A.Mamajas pieredze BI risinājumu izvēlē, ieviešanā un lietošanā
Lasīt pieredzes stāstu

Tieslietu ministrija - caurspidigs - Visma biznesa inteliģences risinājums.png

Latvijas Tieslietu ministrija izvēlējās individuālu BI risinājumu, lai modernizētu datu analītiku. Tagad tiesneši var viegli izsekot lietām, un pārskatus, kuru sagatavošanai agrāk vajadzēja divdesmit četras stundas, var izveidot ar vienu klikšķi.

Skatīties video

chat-icon-web-01-BI.png

Saziņas anketa

Aizpildiet anketu un piesakieties bezmaksas konsultācijai par BI risinājumu ieviešanu!