Doties uz galveno

“Būt gatavam mainīties, pielāgoties un attīstīties.” Mēneša darbinieks Oskars Kiders.

Oskars Kiders ir Visma Labs vecākais Programmētājs ar lielo burtu. Viņu raksturo profesionalitāte darbā un pozitīva pieeja cilvēkiem, kā arī nemitīga vēlme attīstīties. Pazīstot Oskaru, ir pilnīgi skaidrs, ka viņa kļūšana par mēneša darbinieku bija vien laika jautājums. Kā tu raksturotu sava darba galveno mērķi? Šobrīd mans galvenais darba mērķis ir veikt uzlabojumus un ieviest […]

Oskars Kiders ir Visma Labs vecākais Programmētājs ar lielo burtu. Viņu raksturo profesionalitāte darbā un pozitīva pieeja cilvēkiem, kā arī nemitīga vēlme attīstīties. Pazīstot Oskaru, ir pilnīgi skaidrs, ka viņa kļūšana par mēneša darbinieku bija vien laika jautājums.

Kā tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Šobrīd mans galvenais darba mērķis ir veikt uzlabojumus un ieviest jaunu funkcionalitāti esošajos VISMA HRM (Human Resource management) produktos, lai lietotāji varētu panākt sev vēlamo rezultātu pēc iespējas ērtāk un ātrāk.

Darbs ir interesants un reizē liels izaicinājums, jo produkts un tajā izmantotās tehnoloģijas nepārtraukti attīstās. Līdz ar to, nemitīgi jāseko līdzi jaunākajām tendencēm industrijā un iespējām tās pielietot ikdienas darbā.

Kāpēc tev patīk strādāt VISMA?

VISMA ļoti rupējas par saviem darbiniekiem. Man ļoti patīk, ka esošajā komandā lielākā daļa lēmumu tiek pieņemti diskusiju formā un jaunas idejas tiek gaidītas no visiem darbiniekiem.

Ko tu ieteiktu citiem, kuri vēlas strādāt šajā nozarē?

Man šķiet, ka galvenais būt gatavam mainīties, pielāgoties un attīstīties.

IT sfērā viss mainās tik ātri, ka nevienā brīdī nedrīkst pieņemt, ka tas, kā viss strādā šobrīd, ir labākais variants.

Pēc pāris mēnešiem var parādīties jaunumi, kas ļauj virzīties uz priekšu ātrāk un efektīvāk. Galvenais ik pa laikam kritiski paskatīties uz to, ko darām un apdomāt, vai ir efektīvāks veids, kā panākt to pašu vai vēl labāku rezultātu.

Ar ko tu nodarbojies brīvajā laikā?

Šobrīd esmu aizrāvies ar pludmales volejbolu. Cenšos vismaz 2x nedēļā uzspēlēt. Man ir liels prieks, ka Rīgā šobrīd ir pat četras vietas, kurās arī aukstajos mēnešos ir iespēja šortos palēkāt pa smiltīm.

Tavs dzīves moto ir?

Man nav tāda īpaša dzīves moto. Galvenais, ko cenšos ievērot – pieiet katrai situācijai ar atvērtu prātu.

Arīdzan – katru gadu uzstādu sev mērķi dzīvot tā, lai, paskatoties uz sevi gadu atpakaļ, varu teikt, ka esmu kaut ko sasniedzis un iemācījies.

 

Vēlies strādāt lieliskā komandā?

Populārākie

 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas resursu vadības programma Visma Horizon

  VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā.  Slimnīcā strādā ap 3000 darbinieku. Gadā konsultācijas saņem un ārstējas teju 300 000 pacientu. VSIA […]

 • Rēķinu digitalizacija - offiss bez liekiem papīriem

  Piegādātāju rēķinu digitalizācija. Solis uz efektīvu finanšu procesu organizācijā.

  Būtiska tendence finanšu procesu jomā mūsdienās ir dažādu procesu pārnešana uz e-vidi. Viens no šādiem procesiem – piegādātāju rēķinu digitalizācija un apstrāde elektroniski. Ko tas nozīmē un kādus ieguvumus tas sniedz uzņēmumiem un organizācijām? . Mūsdienās ir iespēja daudzus grāmatvedības procesus, kas vēsturiski ir pārvaldīti papīrā, pārnest uz e-vidi. Piemēram – piegādātāju rēķinu apstrādi. . Prakse […]

 • NACE kodu atbilstība saimnieciskajai darbībai

  MĒNEŠA AUTORS: Ita Bekerta Ekonomikas zinātņu maģistre, profesionāla galvenā grāmatvede, pasniedzēja un konsultante grāmatvedības un nodokļu jautājumos ar 30 gadu darba pieredzi grāmatvedībā.  Pārzina grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanu, kā arī starptautiskos grāmatvedības standartus. Ir pieredze darbā uzņēmumā ar ārzemju kapitālu, darījumos ar ES dalībvalstīm un importa-eksporta darījumos. Veiksmīga sadarbība ar VID un zvērinātajiem revidentiem. Kopš […]