“Būt gatavam mainīties, pielāgoties un attīstīties.” Mēneša darbinieks Oskars Kiders.

Oskars Kiders ir Visma Labs vecākais Programmētājs ar lielo burtu. Viņu raksturo profesionalitāte darbā un pozitīva pieeja cilvēkiem, kā arī nemitīga vēlme attīstīties. Pazīstot Oskaru, ir pilnīgi skaidrs, ka viņa kļūšana par mēneša darbinieku bija vien laika jautājums. Kā tu raksturotu sava darba galveno mērķi? Šobrīd mans galvenais darba mērķis ir veikt uzlabojumus un ieviest […]

Oskars Kiders ir Visma Labs vecākais Programmētājs ar lielo burtu. Viņu raksturo profesionalitāte darbā un pozitīva pieeja cilvēkiem, kā arī nemitīga vēlme attīstīties. Pazīstot Oskaru, ir pilnīgi skaidrs, ka viņa kļūšana par mēneša darbinieku bija vien laika jautājums.

Kā tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Šobrīd mans galvenais darba mērķis ir veikt uzlabojumus un ieviest jaunu funkcionalitāti esošajos VISMA HRM (Human Resource management) produktos, lai lietotāji varētu panākt sev vēlamo rezultātu pēc iespējas ērtāk un ātrāk.

Darbs ir interesants un reizē liels izaicinājums, jo produkts un tajā izmantotās tehnoloģijas nepārtraukti attīstās. Līdz ar to, nemitīgi jāseko līdzi jaunākajām tendencēm industrijā un iespējām tās pielietot ikdienas darbā.

Kāpēc tev patīk strādāt VISMA?

VISMA ļoti rupējas par saviem darbiniekiem. Man ļoti patīk, ka esošajā komandā lielākā daļa lēmumu tiek pieņemti diskusiju formā un jaunas idejas tiek gaidītas no visiem darbiniekiem.

Ko tu ieteiktu citiem, kuri vēlas strādāt šajā nozarē?

Man šķiet, ka galvenais būt gatavam mainīties, pielāgoties un attīstīties.

IT sfērā viss mainās tik ātri, ka nevienā brīdī nedrīkst pieņemt, ka tas, kā viss strādā šobrīd, ir labākais variants.

Pēc pāris mēnešiem var parādīties jaunumi, kas ļauj virzīties uz priekšu ātrāk un efektīvāk. Galvenais ik pa laikam kritiski paskatīties uz to, ko darām un apdomāt, vai ir efektīvāks veids, kā panākt to pašu vai vēl labāku rezultātu.

Ar ko tu nodarbojies brīvajā laikā?

Šobrīd esmu aizrāvies ar pludmales volejbolu. Cenšos vismaz 2x nedēļā uzspēlēt. Man ir liels prieks, ka Rīgā šobrīd ir pat četras vietas, kurās arī aukstajos mēnešos ir iespēja šortos palēkāt pa smiltīm.

Tavs dzīves moto ir?

Man nav tāda īpaša dzīves moto. Galvenais, ko cenšos ievērot – pieiet katrai situācijai ar atvērtu prātu.

Arīdzan – katru gadu uzstādu sev mērķi dzīvot tā, lai, paskatoties uz sevi gadu atpakaļ, varu teikt, ka esmu kaut ko sasniedzis un iemācījies.

 

Vēlies strādāt lieliskā komandā?

Most popular

  • Spiegu tikšanās

    Spiegi un slepenie aģenti savu dzīvi vada lielā slepenībā. Viņu uzdevums ir ar viltību piekļūt konfidenciālai informācijai, ko slēpj to konkurenti vai pretinieki.  21. gadsimtā spiegošanu aizvien biežāk veic hakeri. Tā tiek dēvēta par kibernoziedzību. 9.-10. klases līmeņa Bebr[a]s domāšanas uzdevums. Spiegi Katru piektdienu seši spiegi apmainās ar nedēļas laikā savākto informāciju. Neviens spiegs nevēlas, lai […]

  • Kopsavilkums par nodokļu un grāmatvedības izmaiņām 2020. gada 3. ceturksnī

    AUTORS: Žurnāls “iFinanses” iFinanses ir Latvijas lielākais interneta žurnāls par nodokļiem, grāmatvedību un finanšu vadību, kas ik dienu sniedz aktuālo informāciju par izmaiņām normatīvajos aktos, kā arī praktiskus skaidrojumus to piemērošanā. Interneta žurnāls iFinanses ir dibināts 2009. gadā, un šodien ir kļuvis par iecienītu izdevumu vairāk nekā 45 000 lasītāju vidū. Kopš 2013. gada decembra […]