Doties uz galveno

Cik bieži ERP sistēmas tiek ieviestas paredzētajā laikā un budžetā?

Lai izvēlētos piemērotāko grāmatvedības un resursu vadības jeb ERP sistēmu, ir jāizvērtē dažādi faktori. Tomēr, lai kādu ERP risinājumu organizācija izvēlas, tā ieviešana vienmēr ir saistīta ar izmaksām un laika patēriņu, kas ne vienmēr sniedz cerētos rezultātus. Panorama Consulting Solutions katru gadu veic apjomīgu pētījumu par resursu vadības jeb ERP sistēmu ieviešanu. 2015.gada rezultāti rāda, […]

Lai izvēlētos piemērotāko grāmatvedības un resursu vadības jeb ERP sistēmu, ir jāizvērtē dažādi faktori. Tomēr, lai kādu ERP risinājumu organizācija izvēlas, tā ieviešana vienmēr ir saistīta ar izmaksām un laika patēriņu, kas ne vienmēr sniedz cerētos rezultātus.

Panorama Consulting Solutions katru gadu veic apjomīgu pētījumu par resursu vadības jeb ERP sistēmu ieviešanu. 2015.gada rezultāti rāda, ka liela daļa organizāciju nepareizi novērtē sistēmas ieviešanai nepieciešamos resursus un pieļauj nopietnas kļūdas projektu realizācijā.

Kā organizācijas vērtē ERP sistēmas ieviešanas rezultātu?

 1.

Kādas bija faktiskās ieviešanas izmaksas, salīdzinot ar plānotajām?

 2

Kāds bija faktiskais ieviešanas ilgums, salīdzinot ar plānoto?

 3

Cik mēnešus pēc projekta ieviešanas organizācija sāka izjust ieguvumus no jaunās sistēmas?

 Capture

Katra organizācija vēlas būt to skaitā, kurām ir izdevies ieviest resursu vadības sistēmu, iekļaujoties budžetā, termiņos un ātri ieraugot biznesa ieguvumus. Kā to panākt? Ir svarīgi izvairīties no kļūdām, kas bieži tiek pieļautas resursu vadības sistēmas ieviešanas procesā.

Grāmatvedības vai resursu vadības sistēmas iegāde un ieviešana