Doties uz galveno

Ēnu dienas atziņas

  Ēnu dienas ietvaros pie Visma darbiniekiem viesojās trīs lieliskas meitenes. Iepazīsimies tuvāk un uzzināsim, ko jaunu viņas šodien iemācījās. Madara, Zaķumuižas pamatskolas 9.klases skolniece Nākotnes plānus Madara raksturo kā “nenoteiktus”. “Labprāt strādātu darbu, kurā notiek aktīva komunikācija ar cilvēkiem. Reizēm esmu apsvērusi arī skolotāja karjeras iespējas.” Ēnu dienas laikā meitene iepazinās ar pakalpojuma piegādes […]

 

Ēnu dienas ietvaros pie Visma darbiniekiem viesojās trīs lieliskas meitenes. Iepazīsimies tuvāk un uzzināsim, ko jaunu viņas šodien iemācījās.

Madara, Zaķumuižas pamatskolas 9.klases skolniece

Nākotnes plānus Madara raksturo kā “nenoteiktus”. “Labprāt strādātu darbu, kurā notiek aktīva komunikācija ar cilvēkiem. Reizēm esmu apsvērusi arī skolotāja karjeras iespējas.”
Ēnu dienas laikā meitene iepazinās ar pakalpojuma piegādes vadītājas pienākumiem. “Uzzināju, ka Visma veido dažādus saliedēšanās pasākumus un aktivitātes saviem darbiniekiem. Manuprāt, tas ir ļoti noderīgi un interesanti”.

Aiga, RTU Inženierzinātņu vidusskolas 10.klases skolniece

Aiga vēlas kļūt par programminženieri vai darboties kādā no mehatronikas vai robotikas nozarēm.
Par Vismu iespaids ir radies kā par lielu uzņēmumi, kurā ļoti svarīga ir darba organizācija un visam ir jānotiek laikā.

Galvenās atziņas:
“Svarīga ir savstarpējā komunikācija – pasūtījuma izpildītājam ir detalizēti jāsaprot klients, kolēģiem darba grupā ir jāizprot vienam otra darba spējas.”
“Darba videi ir liela nozīme produkta kvalitātē. Labāks produkts taps tur, kur darbinieki jūtas brīvi un ērti, kur komunikācija notiek bez traucēkļiem.”

Estere, RTU Inženierzinātņu vidusskolas 10.klases skolniece

Estere nākotni saista ar padziļinātām matemātikas studijām un ir sapratusi, ka tās jāapvieno ar fizikas, IT vai citām straujas attīstības jomām.
Galvenās atziņas pēc Visma kolektīva ēnošanas:
“Laba organizētība ļauj sasniegt vairāk un izvairīties no lieka darba darīšanas.”
“Nepieciešams nodrošināt radošu vidi, lai veicinātu darbīgumu un uzlabotu padarītā kvalitāti.”
“Lai sasniegtu augstus mērķus, ir svarīgs komandas darbs. Tādēļ ir svarīgi pilnveidot attiecības ar kolēģiem.”

Arī Visma darbiniekiem ēnu uzņemšana ir interesants pasākums, jo ļauj uz ierastajiem darba pienākumiem paskatīties “no malas”. Dažreiz ir ļoti vērtīgi, mēģināt vienkāršiem vārdiem paskaidrot darāmā jēgu un būtību.
Gaidīsim jaunas ēnas nākamgad!

 

Darbs Visma uzņēmumos Latvijā

 

Populārākie

 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas resursu vadības programma Visma Horizon

  VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā.  Slimnīcā strādā ap 3000 darbinieku. Gadā konsultācijas saņem un ārstējas teju 300 000 pacientu. VSIA […]

 • Rēķinu digitalizacija - offiss bez liekiem papīriem

  Piegādātāju rēķinu digitalizācija. Solis uz efektīvu finanšu procesu organizācijā.

  Būtiska tendence finanšu procesu jomā mūsdienās ir dažādu procesu pārnešana uz e-vidi. Viens no šādiem procesiem – piegādātāju rēķinu digitalizācija un apstrāde elektroniski. Ko tas nozīmē un kādus ieguvumus tas sniedz uzņēmumiem un organizācijām? . Mūsdienās ir iespēja daudzus grāmatvedības procesus, kas vēsturiski ir pārvaldīti papīrā, pārnest uz e-vidi. Piemēram – piegādātāju rēķinu apstrādi. . Prakse […]

 • NACE kodu atbilstība saimnieciskajai darbībai

  MĒNEŠA AUTORS: Ita Bekerta Ekonomikas zinātņu maģistre, profesionāla galvenā grāmatvede, pasniedzēja un konsultante grāmatvedības un nodokļu jautājumos ar 30 gadu darba pieredzi grāmatvedībā.  Pārzina grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanu, kā arī starptautiskos grāmatvedības standartus. Ir pieredze darbā uzņēmumā ar ārzemju kapitālu, darījumos ar ES dalībvalstīm un importa-eksporta darījumos. Veiksmīga sadarbība ar VID un zvērinātajiem revidentiem. Kopš […]