Doties uz galveno

“Esiet gatavi pārmaiņām ik uz soļa – uztveriet to kā iespēju mācīties un pilnveidoties.” Mēneša darbiniece Elīna Skrode.

Šī gada pēdējo, decembra mēneša, darbinieka vietu ieņem finanšu kontroliere Elīna Skrode. Ļoti pelnīti, jo ziniet – Elīna ir no tiem cilvēkiem, kura klusi un mierīgi apdara lielus un svarīgus darbus. Un, lai, cik noslogota būtu, nekad neaizmirst par saviem kolēģiem un to, cik svarīgi būt ne tikai labam darbiniekam, bet arī kolēģim. Kā Tu […]

Šī gada pēdējo, decembra mēneša, darbinieka vietu ieņem finanšu kontroliere Elīna Skrode. Ļoti pelnīti, jo ziniet – Elīna ir no tiem cilvēkiem, kura klusi un mierīgi apdara lielus un svarīgus darbus. Un, lai, cik noslogota būtu, nekad neaizmirst par saviem kolēģiem un to, cik svarīgi būt ne tikai labam darbiniekam, bet arī kolēģim.

Kā Tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Kā finanšu kontrolierim mans darba mērķis ir nodrošināt korektu finanšu uzskaiti.

Finansēs aizraujošākais ir rast sakarības ciparu gūzmā, tās izprast un sakārtot noteiktā kārtībā, tādējādi saliekot kopā uzņēmuma “lielo bildi” jeb finanšu stāvokli.

Kāpēc Tev patīk strādāt VISMA?

Informācijas tehnoloģijas ir nozare, kas šobrīd attīstās visstraujāk. Līdz ar to, arī mainās. Tas man sniedz iespēju ikdienā mācīties un gūt zināšanas par jaunākajām tendencēm.

Kā arī – kolēģi! VISMA strādā patiešām forši cilvēki! 🙂

Ko ieteiktu citiem, kuri vēlas strādāt šajā nozarē?

Esiet gatavi pārmaiņām ik uz soļa, izbaudiet mainību procesu un uztveriet to kā iespēju mācīties un pilnveidoties.

Ar ko tu nodarbojies brīvajā laikā?

Par iknedēļas rituālu ir kļuvis karstās jogas apmeklējums – tas ir veids, kā uzņemu enerģiju un sevi uzlādēju tālākajām gaitām.

Ceļoju – visbiežāk uz vietām, kurās iepriekš neesmu bijusi. Visvairāk izbaudu iespēju būt kalnos vai pie jūras.

Protams, mīlu arī pavadīt laiku kopā ar saviem tuvākajiem.

Kāds ir tavs dzīves moto?

Ik pa laikam vajag sevi “izmest” no komforta zonas, jo tikai tā var noķert jaunas izjūtas, atklāt un izbaudīt ko iepriekš nezināmu.

 

Vēlies strādāt vienā komandā ar Elīnu? Ielūkojies vakancēs!

Populārākie

  • Kādi personāla lietvedības dokumenti nepieciešami?

    AUTORS: Inese Sila mg.hr, LPVA valdes locekle ar praktisko pieredzi personāla vadībā un lietvedībā no 1995. gada. Personāla dokumentu pārvaldība (personāla lietvedība) ir svarīga personāla vadības sastāvdaļa, no kuras neviens darba devējs ikdienā nevar atteikties. Darbinieki ir jāpieņem darbā, jāizbeidz ar kādu darba tiesiskās attiecības, jānosaka mēnešalga, jānosūta komandējumā, jānosaka iekšējā darba kārtība, jādeleģē uzdevumi un […]

  • Dažādi līgumi ar fiziskām personām par auto izmantošanu uzņēmuma vajadzībām

    AUTORE: Inga Pumpure Grāmatvede ar nestandarta domāšanu par standartizētām, likumdošanas regulētām normām. Mūsdienās auto nav luksusa lieta, tā ir nepieciešamība. Daudz vairāk un īsākā laikā var izdarīt, ja esi mobils –  vari pārvietoties kad un kur vēlies, neesot pakļauts sabiedriskā transporta kustību sarakstiem un maršrutiem. Turklāt tas attiecas ne tikai uz fiziskām personām, bet arī […]

  • Autoratlīdzības saņēmēju ienākums un tā aplikšana ar nodokļiem

    Autoratlīdzību nodokļu režīms pēdējos gados ir bijusi ļoti aktuāla tēma. Tas saistīts ar to, ka iepriekš daudzi uzņēmumi izmantoja autoratlīdzību izmaksu, kā vienu no pakalpojumu vai produktu samaksas veidu fiziskām personām. Bet, pamatojoties uz to, ka regulāri ir bijusi izplatīta negodīga prakse, tika lemts komercuzņēmumos autoratlīdzības “izņemt no aprites”. Pagaidām mēs dzīvojam, tā saucamajā, “pārejas perioda” režīmā, kad līdz 2023.gada beigām vēl drīkst izmaksāt autoratlīdzības no uzņēmumiem, ievērojot konkrētus nosacījumus.