“Esiet gatavi pārmaiņām ik uz soļa – uztveriet to kā iespēju mācīties un pilnveidoties.” Mēneša darbiniece Elīna Skrode.

Šī gada pēdējo, decembra mēneša, darbinieka vietu ieņem finanšu kontroliere Elīna Skrode. Ļoti pelnīti, jo ziniet – Elīna ir no tiem cilvēkiem, kura klusi un mierīgi apdara lielus un svarīgus darbus. Un, lai, cik noslogota būtu, nekad neaizmirst par saviem kolēģiem un to, cik svarīgi būt ne tikai labam darbiniekam, bet arī kolēģim. Kā Tu […]

Šī gada pēdējo, decembra mēneša, darbinieka vietu ieņem finanšu kontroliere Elīna Skrode. Ļoti pelnīti, jo ziniet – Elīna ir no tiem cilvēkiem, kura klusi un mierīgi apdara lielus un svarīgus darbus. Un, lai, cik noslogota būtu, nekad neaizmirst par saviem kolēģiem un to, cik svarīgi būt ne tikai labam darbiniekam, bet arī kolēģim.

Kā Tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Kā finanšu kontrolierim mans darba mērķis ir nodrošināt korektu finanšu uzskaiti.

Finansēs aizraujošākais ir rast sakarības ciparu gūzmā, tās izprast un sakārtot noteiktā kārtībā, tādējādi saliekot kopā uzņēmuma “lielo bildi” jeb finanšu stāvokli.

Kāpēc Tev patīk strādāt VISMA?

Informācijas tehnoloģijas ir nozare, kas šobrīd attīstās visstraujāk. Līdz ar to, arī mainās. Tas man sniedz iespēju ikdienā mācīties un gūt zināšanas par jaunākajām tendencēm.

Kā arī – kolēģi! VISMA strādā patiešām forši cilvēki! 🙂

Ko ieteiktu citiem, kuri vēlas strādāt šajā nozarē?

Esiet gatavi pārmaiņām ik uz soļa, izbaudiet mainību procesu un uztveriet to kā iespēju mācīties un pilnveidoties.

Ar ko tu nodarbojies brīvajā laikā?

Par iknedēļas rituālu ir kļuvis karstās jogas apmeklējums – tas ir veids, kā uzņemu enerģiju un sevi uzlādēju tālākajām gaitām.

Ceļoju – visbiežāk uz vietām, kurās iepriekš neesmu bijusi. Visvairāk izbaudu iespēju būt kalnos vai pie jūras.

Protams, mīlu arī pavadīt laiku kopā ar saviem tuvākajiem.

Kāds ir tavs dzīves moto?

Ik pa laikam vajag sevi “izmest” no komforta zonas, jo tikai tā var noķert jaunas izjūtas, atklāt un izbaudīt ko iepriekš nezināmu.

 

Vēlies strādāt vienā komandā ar Elīnu? Ielūkojies vakancēs!

Most popular

  • Spiegu tikšanās

    Spiegi un slepenie aģenti savu dzīvi vada lielā slepenībā. Viņu uzdevums ir ar viltību piekļūt konfidenciālai informācijai, ko slēpj to konkurenti vai pretinieki.  21. gadsimtā spiegošanu aizvien biežāk veic hakeri. Tā tiek dēvēta par kibernoziedzību. 9.-10. klases līmeņa Bebr[a]s domāšanas uzdevums. Spiegi Katru piektdienu seši spiegi apmainās ar nedēļas laikā savākto informāciju. Neviens spiegs nevēlas, lai […]

  • Kopsavilkums par nodokļu un grāmatvedības izmaiņām 2020. gada 3. ceturksnī

    AUTORS: Žurnāls “iFinanses” iFinanses ir Latvijas lielākais interneta žurnāls par nodokļiem, grāmatvedību un finanšu vadību, kas ik dienu sniedz aktuālo informāciju par izmaiņām normatīvajos aktos, kā arī praktiskus skaidrojumus to piemērošanā. Interneta žurnāls iFinanses ir dibināts 2009. gadā, un šodien ir kļuvis par iecienītu izdevumu vairāk nekā 45 000 lasītāju vidū. Kopš 2013. gada decembra […]