Doties uz galveno

Ko tu darītu, ja zinātu, ka izdosies? Mēneša darbinieks Mija Zaļūksne.

Maija mēneša darbinieka godpilno titulu saņem mārketinga speciāliste Mija Zaļūksne. “Entuziasms profesionāli attīstīties un patiesa koncentrēšanās uz klienta vajadzībām ir īpašības, kas Mijā bija redzamas jau no mūsu pirmā tikšanās brīža”, saka mārketinga vadītāja Laura Brīvība. “Lai kādi būtu projekti vai mērķi, ar to degsmi, kas piemīt Mijai, ir iespējams sasniegt jebko. Turklāt viņa ir […]

Maija mēneša darbinieka godpilno titulu saņem mārketinga speciāliste Mija Zaļūksne.

“Entuziasms profesionāli attīstīties un patiesa koncentrēšanās uz klienta vajadzībām ir īpašības, kas Mijā bija redzamas jau no mūsu pirmā tikšanās brīža”, saka mārketinga vadītāja Laura Brīvība. “Lai kādi būtu projekti vai mērķi, ar to degsmi, kas piemīt Mijai, ir iespējams sasniegt jebko. Turklāt viņa ir arī lielisks komandas biedrs.”

Kā tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Svarīgākais mērķis ir komandā ar pārējiem kolēģiem strādāt tā, lai klients ir apmierināts un uzticas mums tik ļoti, lai gribētu ar mums sadarboties arī citos projektos.

Mēs, mārketings, esam tas posms, kas gan esošajam, gan potenciālajam klientam dažādos veidos stāsta par jaunām iespējām un mudina tās izmēģināt.

Pagājušā gada beigās uzņēmos arī vadīt mūsu jaunās klientu atbalsta platformas Visma Community ieviešanas un attīstīšanas projektu. To saskatu kā milzīgu soli tuvāk apmierinātam klientam.

Kāpēc tev patīk strādāt VISMA?

Ja izrāda iniciatīvu un grib darīt, tas tiek atbalstīts un dotas iespējas. Arī tad, ja nav iepriekšējas pieredzes un pārliecības, ka tiešām izdosies.

Kā piemēru varu minēt dizaina un drukas darbus. Pirms kāda gada man piedāvāja pārņemt to veidošanu, apgūstot Adobe dizaina programmas. Sākumā gāja lēnāk un mazliet trīcošām rokām, bet nu jūtu lielu progresu un prieku, ka to uzņēmos.

Ar šo noteikti atkārtošos, bet tā tiešām ir komanda. Man ir ļoti svarīgi, ar kādiem cilvēkiem pavadu lielāko dienas daļu. Tāpēc ļoti novērtēju savus mārketinga cīņu biedrus, ar kuriem kopā var gan izsmieties, gan lielus un mazus kalnus sagāzt.

Ko ieteiktu citiem, kuri vēlas strādāt šajā nozarē?

Būt atvērtiem un interesēties par apkārt notiekošo. Ir tik daudz labu kursu, rakstu, blogu un materiālu par mārketingu, kas iedvesmo darīt labāk un trāpīgāk.

Svarīgi apzināties, ka mārketings nav tikai reklāmu un saukļu domāšana. Protams, bez radošuma nekā, bet izmērāmi, skaidri mērķi un darbības noteikti ir prioritāti.

Ar ko tu nodarbojies brīvajā laikā?

Man patīk sajūta, ka varu ar brīvā laika nodarbēm pielāgoties savām tā brīža sajūtām un vēlmēm. Tāpēc tās ir daudz un dažādas lietas. Gan kursi, sākot no gleznošanas līdz improvizācijai, gan koncerti, izrādes, grāmatas, ceļojumi, gan skrējiens pa mežu vai vienkārša atpūta kopā ar tuvākajiem.

Kāds ir tavs moto?

Ko tu darītu, ja zinātu, ka tev izdosies?

 

Vēlies pievienoties mūsu komandai? Apskati vakances!

Populārākie

 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas resursu vadības programma Visma Horizon

  VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā.  Slimnīcā strādā ap 3000 darbinieku. Gadā konsultācijas saņem un ārstējas teju 300 000 pacientu. VSIA […]

 • Rēķinu digitalizacija - offiss bez liekiem papīriem

  Piegādātāju rēķinu digitalizācija. Solis uz efektīvu finanšu procesu organizācijā.

  Būtiska tendence finanšu procesu jomā mūsdienās ir dažādu procesu pārnešana uz e-vidi. Viens no šādiem procesiem – piegādātāju rēķinu digitalizācija un apstrāde elektroniski. Ko tas nozīmē un kādus ieguvumus tas sniedz uzņēmumiem un organizācijām? . Mūsdienās ir iespēja daudzus grāmatvedības procesus, kas vēsturiski ir pārvaldīti papīrā, pārnest uz e-vidi. Piemēram – piegādātāju rēķinu apstrādi. . Prakse […]

 • NACE kodu atbilstība saimnieciskajai darbībai

  MĒNEŠA AUTORS: Ita Bekerta Ekonomikas zinātņu maģistre, profesionāla galvenā grāmatvede, pasniedzēja un konsultante grāmatvedības un nodokļu jautājumos ar 30 gadu darba pieredzi grāmatvedībā.  Pārzina grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanu, kā arī starptautiskos grāmatvedības standartus. Ir pieredze darbā uzņēmumā ar ārzemju kapitālu, darījumos ar ES dalībvalstīm un importa-eksporta darījumos. Veiksmīga sadarbība ar VID un zvērinātajiem revidentiem. Kopš […]