Doties uz galveno

Mēneša darbinieks Anda Vērpēja: "Lai kādi būtu procesi un apstākļi, tam visam pāri vienmēr ir cilvēks."

Šoreiz mēneša darbinieka godpilno titulu ieguvusi BI projektu vadītāja Anda Vērpēja. Pelnīti, jo Andas rūpes un darba kvalitāti novērtē ne vien klienti, bet arī kolēģi, piešķirot nomināciju “Izcilnieks 2016”. Kā tu raksturotu sava darba galveno mērķi? Mana darba galvenais mērķis ir izpildīt to, ko apsolu. Tā kā manos tiešajos pienākumos ietilpst solījumu došana par to, […]

Šoreiz mēneša darbinieka godpilno titulu ieguvusi BI projektu vadītāja Anda Vērpēja. Pelnīti, jo Andas rūpes un darba kvalitāti novērtē ne vien klienti, bet arī kolēģi, piešķirot nomināciju “Izcilnieks 2016”.

Kā tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Mana darba galvenais mērķis ir izpildīt to, ko apsolu. Tā kā manos tiešajos pienākumos ietilpst solījumu došana par to, kas būs, kā būs un kad būs, man ir jādara viss, lai to izpildītu.
..
Ja runājam konkrētāk, tad man kā projektu vadītājam ir jārūpējas par to, lai man uzticētais projekts tiktu kvalitatīvi īstenots un klients būtu apmierināts ar rezultātu. Arīdzan, lai mūsu kopīgā sadarbība ir produktīva, vērtīga un patīkama abām pusēm.
..
Svarīgi, lai pirms projekta uzsākšanas, klientam būtu pilnīgi skaidrs, kas tiks darīts un pēc tam tas arī tiktu izpildīts.

Kāpēc tev patīk strādāt VISMA?

Galvenokārt tie ir kolēģi, ar kuriem esmu pagodināta kopā strādāt.
..
Lai kādi būtu procesi un apstākļi, tam visam pāri vienmēr ir cilvēks. Man ir ļoti paveicies ar kolēģiem – katrā projektā, kurā sanākam kopā kā komanda, mums izdodas lieliski sastrādāties un sasniegt plānoto rezultātu.
..
Veiksmīgi noslēdzot projektu, komandai gatavoju saldumus. Tas ir veids, kādā viņiem saku “Paldies!”.

Ar ko tu nodarbojies no darba brīvajā laikā?

Tā kā esmu ģimenes cilvēks, tad brīvais laiks paiet kopā ar ģimeni dažādās aktivitātēs.
..
Ar vīru un meitu esam velo un dabas mīļi, tāpēc brīvdienas, ja vien ir atbilstoši laikapstākļi, mēs esam ārā uz riteņiem. Man patīk brīvības sajūta, ko sniedz pārvietošanās ar velosipēdu, tāpēc tas ir mans transports arī ikdienā.
..
Tāpat sagadījies, ka visi esam grāmatu draugi un, bieži vien, vakari un brīvie brīži paiet lasot.
..
Man pašai patīk mācīties un iegūt jaunas zināšanas, tāpēc bieži klausos un mācos dažādos tiešsaistes kursos, kas arī ir patīkama brīvā laika pavadīšana.

Kāds ir tavs dzīves moto?

Pieņemt izaicinājumus, jo tas dzīvi padara interesantu.
Ja ko nezini – iemācies!

 

Vēlies strādāt kopā ar Andu? Aplūko mūsu vakances!

Populārākie

 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas resursu vadības programma Visma Horizon

  VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā.  Slimnīcā strādā ap 3000 darbinieku. Gadā konsultācijas saņem un ārstējas teju 300 000 pacientu. VSIA […]

 • Rēķinu digitalizacija - offiss bez liekiem papīriem

  Piegādātāju rēķinu digitalizācija. Solis uz efektīvu finanšu procesu organizācijā.

  Būtiska tendence finanšu procesu jomā mūsdienās ir dažādu procesu pārnešana uz e-vidi. Viens no šādiem procesiem – piegādātāju rēķinu digitalizācija un apstrāde elektroniski. Ko tas nozīmē un kādus ieguvumus tas sniedz uzņēmumiem un organizācijām? . Mūsdienās ir iespēja daudzus grāmatvedības procesus, kas vēsturiski ir pārvaldīti papīrā, pārnest uz e-vidi. Piemēram – piegādātāju rēķinu apstrādi. . Prakse […]

 • NACE kodu atbilstība saimnieciskajai darbībai

  MĒNEŠA AUTORS: Ita Bekerta Ekonomikas zinātņu maģistre, profesionāla galvenā grāmatvede, pasniedzēja un konsultante grāmatvedības un nodokļu jautājumos ar 30 gadu darba pieredzi grāmatvedībā.  Pārzina grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanu, kā arī starptautiskos grāmatvedības standartus. Ir pieredze darbā uzņēmumā ar ārzemju kapitālu, darījumos ar ES dalībvalstīm un importa-eksporta darījumos. Veiksmīga sadarbība ar VID un zvērinātajiem revidentiem. Kopš […]