Mēneša darbinieks – Ilga Baiža: “Mans darba galvenais mērķis ir klientus padarīt laimīgākus un gudrākus.”

Ilga ir  klientu konsultante un palīdz ikdienā Horizon klientiem saistībā ar Nekustamā īpašuma pārvaldības jautājumiem. Ilgas darba sparu un neatlaidību apbrīno daudzi viņas kolēģi. Ne velti viņa saņēma Visma vērtību balvu “Izcils darbinieks 2015”. Kā Tu raksturotu sava darba galveno mērķi? Mans darba galvenais mērķis ir klientus padarīt laimīgākus un gudrākus. Klientiem ar prieku jāmāk […]

Ilga ir  klientu konsultante un palīdz ikdienā Horizon klientiem saistībā ar Nekustamā īpašuma pārvaldības jautājumiem. Ilgas darba sparu un neatlaidību apbrīno daudzi viņas kolēģi. Ne velti viņa saņēma Visma vērtību balvu “Izcils darbinieks 2015”.

Kā Tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Mans darba galvenais mērķis ir klientus padarīt laimīgākus un gudrākus. Klientiem ar prieku jāmāk izmantot programma, lai ne tikai veiktu savus ikdienas darbus, bet veiktu tos efektīvi un ar izpratni.

Man pārsvarā sanāk strādāt ar klientiem, kas ir apsaimniekotāji un komunālo pakalpojumu sniedzēji no visas Latvijas. Ja ikmēneša rēķinu ģenerēšanas laikā klients nezvana, pastāv divi varianti – vai nu rēķini veiksmīgi saģenerēti vai viss ir slikti. Mans mērķis ir panākt, lai klients nezvana otrā iemesla dēļ.

Klientiem, strādājot ar tik lielu datu apjomu kā to dara apsaimniekotāji un komunālo pakalpojumu sniedzēji, ir svarīga procesu automatizācija un lieka darba apjoma samazināšana. Vienmēr priecājos klientiem atbildēt ne tikai uz jautājumiem, kā lietot programmu, bet arī, kā labāk lietot programmu.

Kāpēc Tev patīk strādāt Visma?

Visma grūti atrast divas vienādas darba dienas. To var uztvert kā apgrūtinājumu vai iespēju. Darba vide neļauj ierūsēt un palikt uz vietas, tā liek attīstīties kopā ar uzņēmumu.

Šeit apkārt ir kolēģi, kas uzmundrina un iedvesmo. Tieši lieliski kolēģi ir tas, kas nepieciešams, kad klients uzdod sarežģītu jautājumu vai acis rāda nepareizi Horizon aprēķinus.

Prieks par to, ka jaunas idejas netiek ieliktas dziļā kastes stūrī, bet tiek uzklausītas un iespēju robežās veicam uzlabojumus. Tādā veidā varu palīdzēt klientiem darīt ne tikai gudrāk, efektīvāk un labāk, bet arī uzlabot uzņēmuma ikdienu.

Arī daudzi jautājumi no pieredzējušiem Horizon lietotājiem neļauj atslābt, liek pētīt, domāt un risināt.

Ar ko tu nodarbojies no darba brīvajā laikā?

Šobrīd daudz laika aizņem studijas datorzinātņu maģistratūrā.

Vēl patīk gatavot ēst, it sevišķi atrast kādu kārdinoša izskata kūkas bildi un mēģināt to radīt pašai.

Mieru no darba un mācību pilnas dienas rada dārza darbi. Šī patika man ielikta jau šūpulī no ģimenes.

Manu izzināšanas kāri baro arī ceļošana un aktīva atpūta pie dabas.

Tavs dzīves moto ir:

Kas tad, ja ne es?

Kad tad, ja ne tagad?

Vēlies kļūt par Ilgas kolēģi?

Most popular

  • Spiegu tikšanās

    Spiegi un slepenie aģenti savu dzīvi vada lielā slepenībā. Viņu uzdevums ir ar viltību piekļūt konfidenciālai informācijai, ko slēpj to konkurenti vai pretinieki.  21. gadsimtā spiegošanu aizvien biežāk veic hakeri. Tā tiek dēvēta par kibernoziedzību. 9.-10. klases līmeņa Bebr[a]s domāšanas uzdevums. Spiegi Katru piektdienu seši spiegi apmainās ar nedēļas laikā savākto informāciju. Neviens spiegs nevēlas, lai […]

  • Kopsavilkums par nodokļu un grāmatvedības izmaiņām 2020. gada 3. ceturksnī

    AUTORS: Žurnāls “iFinanses” iFinanses ir Latvijas lielākais interneta žurnāls par nodokļiem, grāmatvedību un finanšu vadību, kas ik dienu sniedz aktuālo informāciju par izmaiņām normatīvajos aktos, kā arī praktiskus skaidrojumus to piemērošanā. Interneta žurnāls iFinanses ir dibināts 2009. gadā, un šodien ir kļuvis par iecienītu izdevumu vairāk nekā 45 000 lasītāju vidū. Kopš 2013. gada decembra […]