Doties uz galveno

Mēneša darbinieks – Ilga Baiža: “Mans darba galvenais mērķis ir klientus padarīt laimīgākus un gudrākus.”

Ilga ir  klientu konsultante un palīdz ikdienā Horizon klientiem saistībā ar Nekustamā īpašuma pārvaldības jautājumiem. Ilgas darba sparu un neatlaidību apbrīno daudzi viņas kolēģi. Ne velti viņa saņēma Visma vērtību balvu “Izcils darbinieks 2015”. Kā Tu raksturotu sava darba galveno mērķi? Mans darba galvenais mērķis ir klientus padarīt laimīgākus un gudrākus. Klientiem ar prieku jāmāk […]

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ilga ir  klientu konsultante un palīdz ikdienā Horizon klientiem saistībā ar Nekustamā īpašuma pārvaldības jautājumiem. Ilgas darba sparu un neatlaidību apbrīno daudzi viņas kolēģi. Ne velti viņa saņēma Visma vērtību balvu “Izcils darbinieks 2015”.

Kā Tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Mans darba galvenais mērķis ir klientus padarīt laimīgākus un gudrākus. Klientiem ar prieku jāmāk izmantot programma, lai ne tikai veiktu savus ikdienas darbus, bet veiktu tos efektīvi un ar izpratni.

Man pārsvarā sanāk strādāt ar klientiem, kas ir apsaimniekotāji un komunālo pakalpojumu sniedzēji no visas Latvijas. Ja ikmēneša rēķinu ģenerēšanas laikā klients nezvana, pastāv divi varianti – vai nu rēķini veiksmīgi saģenerēti vai viss ir slikti. Mans mērķis ir panākt, lai klients nezvana otrā iemesla dēļ.

Klientiem, strādājot ar tik lielu datu apjomu kā to dara apsaimniekotāji un komunālo pakalpojumu sniedzēji, ir svarīga procesu automatizācija un lieka darba apjoma samazināšana. Vienmēr priecājos klientiem atbildēt ne tikai uz jautājumiem, kā lietot programmu, bet arī, kā labāk lietot programmu.

Kāpēc Tev patīk strādāt Visma?

Visma grūti atrast divas vienādas darba dienas. To var uztvert kā apgrūtinājumu vai iespēju. Darba vide neļauj ierūsēt un palikt uz vietas, tā liek attīstīties kopā ar uzņēmumu.

Šeit apkārt ir kolēģi, kas uzmundrina un iedvesmo. Tieši lieliski kolēģi ir tas, kas nepieciešams, kad klients uzdod sarežģītu jautājumu vai acis rāda nepareizi Horizon aprēķinus.

Prieks par to, ka jaunas idejas netiek ieliktas dziļā kastes stūrī, bet tiek uzklausītas un iespēju robežās veicam uzlabojumus. Tādā veidā varu palīdzēt klientiem darīt ne tikai gudrāk, efektīvāk un labāk, bet arī uzlabot uzņēmuma ikdienu.

Arī daudzi jautājumi no pieredzējušiem Horizon lietotājiem neļauj atslābt, liek pētīt, domāt un risināt.

Ar ko tu nodarbojies no darba brīvajā laikā?

Šobrīd daudz laika aizņem studijas datorzinātņu maģistratūrā.

Vēl patīk gatavot ēst, it sevišķi atrast kādu kārdinoša izskata kūkas bildi un mēģināt to radīt pašai.

Mieru no darba un mācību pilnas dienas rada dārza darbi. Šī patika man ielikta jau šūpulī no ģimenes.

Manu izzināšanas kāri baro arī ceļošana un aktīva atpūta pie dabas.

Tavs dzīves moto ir:

Kas tad, ja ne es?

Kad tad, ja ne tagad?

Vēlies kļūt par Ilgas kolēģi?

Populārākie

 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas resursu vadības programma Visma Horizon

  VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā.  Slimnīcā strādā ap 3000 darbinieku. Gadā konsultācijas saņem un ārstējas teju 300 000 pacientu. VSIA […]

 • Rēķinu digitalizacija - offiss bez liekiem papīriem

  Piegādātāju rēķinu digitalizācija. Solis uz efektīvu finanšu procesu organizācijā.

  Būtiska tendence finanšu procesu jomā mūsdienās ir dažādu procesu pārnešana uz e-vidi. Viens no šādiem procesiem – piegādātāju rēķinu digitalizācija un apstrāde elektroniski. Ko tas nozīmē un kādus ieguvumus tas sniedz uzņēmumiem un organizācijām? . Mūsdienās ir iespēja daudzus grāmatvedības procesus, kas vēsturiski ir pārvaldīti papīrā, pārnest uz e-vidi. Piemēram – piegādātāju rēķinu apstrādi. . Prakse […]

 • NACE kodu atbilstība saimnieciskajai darbībai

  MĒNEŠA AUTORS: Ita Bekerta Ekonomikas zinātņu maģistre, profesionāla galvenā grāmatvede, pasniedzēja un konsultante grāmatvedības un nodokļu jautājumos ar 30 gadu darba pieredzi grāmatvedībā.  Pārzina grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanu, kā arī starptautiskos grāmatvedības standartus. Ir pieredze darbā uzņēmumā ar ārzemju kapitālu, darījumos ar ES dalībvalstīm un importa-eksporta darījumos. Veiksmīga sadarbība ar VID un zvērinātajiem revidentiem. Kopš […]