Mūža iegluldījums grāmatvedībā

Gadskārtējās Bilance konferences ietvaros balvu par mūža ieguldījumu grāmatvedībā saņēma VAS Latvijas dzelzceļš Finanšu daļas pamatlīdzekļu uzskaites nodaļas vadītāja Alla Razuvajeva.

Razuvajevas kundze darba gaitas grāmatvedības nozarē uzsāka pirms 41 gada, 1971.gadā Liepājas Vagonu depo sākot strādāt par materiālu un pamatlīdzekļu grāmatvedi. Vēlāk darba dzīve aizveda uz Rīgu, kur visus šos gadus viņa ir bijusi vērtīgs un cienīts uzņēmuma darbinieks.

Kolēģi Allu raksturo kā izcilu grāmatvedi, kuras precizitāte un punktualitāte ir apbrīnojama. Arī vadība novēr
tē Razuvajevas kundzes pieredzi, bieži aicinot piedalīties tehnisko darbinieku sanāksmēs, kur viņa
saprotami izskaidro kādi tehniskie dokumenti jānoformē, lai tehniskos darbus varētu precīzi atspoguļot grāmatvedībā.

rotaBalvu, mākslinieka Viesura Meirāna darināto rotu, pasniedza Visma Enterprise produktu attīstības
vadītājs Artūrs Ernštreits. “Labus rezultātus sasniegt ir svarīgi, bet daudz izaicinošāk ir sasniegt noturīgi labus rezultātus. Tas ir neatlaidīgs darbs mūža garumā, kas prasa degsmi, entuziasmu un pašaizliedzību. Mums ir liels gods pasniegt balvu par mūža ieguldījumu – atzinību izcilam cilvēkam”.

Apsveicam balvas ieguvēju!

Visma ir vadošais Ziemeļvalstu biznesa IT uzņēmums. Mēs piedāvājam IT risinājumus 900 000 klientiem 9 valstīs, nodarbinot vairāk nekā 8500 cilvēkus. Latvijā ar Visma vārdu darbojas 3 uzņēmumi. SIA Visma Enterprise agrāk bija pazīstama kā SIA FMS un nodarbojas ar RVS Horizon attīstīšanu un izplatīšanu, kā arī biznesa inteliģences risinājumiem. SIA Visma Consulting rada sistēmu integrācijas risinājumus un individuāli izstrādātas sistēmas. Savukārt SIA Visma Labs sniedz augstas pievienotās vērtības pakalpojumus citiem Visma grupas uzņēmumiem Ziemeļvalstīs.
Connect with :