No studenta par speciālistu. Mēneša darbinieks Gvido Dzenis.

Mēs ticam, ka, bieži vien, stiprs gribasspēks, vēlme darīt un pareizā attieksme, ir galvenie atslēgvārdi, lai izveidotos lielisks speciālists. Pārējo var iemācīties. Tam pierādījums ir Visma Consulting mēneša darbinieka, programmētāja Gvido Dzeņa, stāsts. Tieši kā students, ar visām augstāk minētajām īpašībām, viņš pirms mazliet vairāk nekā 3 gadiem sāka strādāt mūsu uzņēmumā par jaunāko programmētāju. […]

Gvido Dzenis

Mēs ticam, ka, bieži vien, stiprs gribasspēks, vēlme darīt un pareizā attieksme, ir galvenie atslēgvārdi, lai izveidotos lielisks speciālists. Pārējo var iemācīties.

Tam pierādījums ir Visma Consulting mēneša darbinieka, programmētāja Gvido Dzeņa, stāsts. Tieši kā students, ar visām augstāk minētajām īpašībām, viņš pirms mazliet vairāk nekā 3 gadiem sāka strādāt mūsu uzņēmumā par jaunāko programmētāju. Nu varam lepoties ar lielisku speciālistu!

Kā tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Mans galvenais darba uzdevums ir programmatūras izstrāde. Kā jau nelielā uzņēmuma daļā – visi dara visu. Līdz ar to, manos darba pienākumos ietilpst gan programmatūras izstrāde, gan testēšana, darbu vērtēšana un klienta konsultēšana.

Principā viss, kas slēpjas zem vārda “izstrādātājs”.

Kāpēc tev patīk strādāt VISMA?

Pirmkārt, man patīk kolēģi – jau no pirmās dienas ir bijis viegli rast kontaktu. Turklāt vienmēr, kad nepieciešams – visi ir gatavi palīdzēt. Kopumā mums izdodas veiksmīgi sadarboties gan birojā, gan arī ārpus tā.

Otrkārt, es novērtēju, ka VISMA ir uzņēmums ar dažādību projektos un iespējam augt. Nekad nav garlaicīgi – vienmēr ir kāds interesants un izaicinošs projekts, kurā iesaistīties.

Ar ko tu nodarbojies brīvajā laikā?

Īsumā – aktīvā atpūta. Pēc birojā pavadītas dienas rodas vēlme būt pie dabas un izkustēties.

Mans nopietnākais hobijs ir Jugger – sporta veids, kas radies, iedvesmojoties no 1989.gada filmas “The Salute of the Jugger”. Tas ir komandu sporta veids, kas Latvijā pastāv 2 gadus. Šeit var iepazīties ar to, kāda ir spēles vēsture un principi : https://en.wikipedia.org/wiki/Jugger.

Gvido Jugger spēlē
Gvido Jugger spēlē

Aizrauj arī laivu braucieni, pārgājieni, taku skriešana un braukšana ar velosipēdu.

Tavs dzīves moto ir?

Svarīgākais ir attieksme. Tu pavisam vienkārši vari iemācīties jaunas prasmes, bet ne attieksmi.

 

Vēlies būt vienā komandā ar Gvido? Ielūkojies vakancēs!

Most popular

  • Spiegu tikšanās

    Spiegi un slepenie aģenti savu dzīvi vada lielā slepenībā. Viņu uzdevums ir ar viltību piekļūt konfidenciālai informācijai, ko slēpj to konkurenti vai pretinieki.  21. gadsimtā spiegošanu aizvien biežāk veic hakeri. Tā tiek dēvēta par kibernoziedzību. 9.-10. klases līmeņa Bebr[a]s domāšanas uzdevums. Spiegi Katru piektdienu seši spiegi apmainās ar nedēļas laikā savākto informāciju. Neviens spiegs nevēlas, lai […]

  • Kopsavilkums par nodokļu un grāmatvedības izmaiņām 2020. gada 3. ceturksnī

    AUTORS: Žurnāls “iFinanses” iFinanses ir Latvijas lielākais interneta žurnāls par nodokļiem, grāmatvedību un finanšu vadību, kas ik dienu sniedz aktuālo informāciju par izmaiņām normatīvajos aktos, kā arī praktiskus skaidrojumus to piemērošanā. Interneta žurnāls iFinanses ir dibināts 2009. gadā, un šodien ir kļuvis par iecienītu izdevumu vairāk nekā 45 000 lasītāju vidū. Kopš 2013. gada decembra […]