Doties uz galveno

No studenta par speciālistu. Mēneša darbinieks Gvido Dzenis.

Mēs ticam, ka, bieži vien, stiprs gribasspēks, vēlme darīt un pareizā attieksme, ir galvenie atslēgvārdi, lai izveidotos lielisks speciālists. Pārējo var iemācīties. Tam pierādījums ir Visma Consulting mēneša darbinieka, programmētāja Gvido Dzeņa, stāsts. Tieši kā students, ar visām augstāk minētajām īpašībām, viņš pirms mazliet vairāk nekā 3 gadiem sāka strādāt mūsu uzņēmumā par jaunāko programmētāju. […]

Gvido Dzenis

Mēs ticam, ka, bieži vien, stiprs gribasspēks, vēlme darīt un pareizā attieksme, ir galvenie atslēgvārdi, lai izveidotos lielisks speciālists. Pārējo var iemācīties.

Tam pierādījums ir Visma Consulting mēneša darbinieka, programmētāja Gvido Dzeņa, stāsts. Tieši kā students, ar visām augstāk minētajām īpašībām, viņš pirms mazliet vairāk nekā 3 gadiem sāka strādāt mūsu uzņēmumā par jaunāko programmētāju. Nu varam lepoties ar lielisku speciālistu!

Kā tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Mans galvenais darba uzdevums ir programmatūras izstrāde. Kā jau nelielā uzņēmuma daļā – visi dara visu. Līdz ar to, manos darba pienākumos ietilpst gan programmatūras izstrāde, gan testēšana, darbu vērtēšana un klienta konsultēšana.

Principā viss, kas slēpjas zem vārda “izstrādātājs”.

Kāpēc tev patīk strādāt VISMA?

Pirmkārt, man patīk kolēģi – jau no pirmās dienas ir bijis viegli rast kontaktu. Turklāt vienmēr, kad nepieciešams – visi ir gatavi palīdzēt. Kopumā mums izdodas veiksmīgi sadarboties gan birojā, gan arī ārpus tā.

Otrkārt, es novērtēju, ka VISMA ir uzņēmums ar dažādību projektos un iespējam augt. Nekad nav garlaicīgi – vienmēr ir kāds interesants un izaicinošs projekts, kurā iesaistīties.

Ar ko tu nodarbojies brīvajā laikā?

Īsumā – aktīvā atpūta. Pēc birojā pavadītas dienas rodas vēlme būt pie dabas un izkustēties.

Mans nopietnākais hobijs ir Jugger – sporta veids, kas radies, iedvesmojoties no 1989.gada filmas “The Salute of the Jugger”. Tas ir komandu sporta veids, kas Latvijā pastāv 2 gadus. Šeit var iepazīties ar to, kāda ir spēles vēsture un principi : https://en.wikipedia.org/wiki/Jugger.

Gvido Jugger spēlē
Gvido Jugger spēlē

Aizrauj arī laivu braucieni, pārgājieni, taku skriešana un braukšana ar velosipēdu.

Tavs dzīves moto ir?

Svarīgākais ir attieksme. Tu pavisam vienkārši vari iemācīties jaunas prasmes, bet ne attieksmi.

 

Vēlies būt vienā komandā ar Gvido? Ielūkojies vakancēs!

Populārākie

 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas resursu vadības programma Visma Horizon

  VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā.  Slimnīcā strādā ap 3000 darbinieku. Gadā konsultācijas saņem un ārstējas teju 300 000 pacientu. VSIA […]

 • Rēķinu digitalizacija - offiss bez liekiem papīriem

  Piegādātāju rēķinu digitalizācija. Solis uz efektīvu finanšu procesu organizācijā.

  Būtiska tendence finanšu procesu jomā mūsdienās ir dažādu procesu pārnešana uz e-vidi. Viens no šādiem procesiem – piegādātāju rēķinu digitalizācija un apstrāde elektroniski. Ko tas nozīmē un kādus ieguvumus tas sniedz uzņēmumiem un organizācijām? . Mūsdienās ir iespēja daudzus grāmatvedības procesus, kas vēsturiski ir pārvaldīti papīrā, pārnest uz e-vidi. Piemēram – piegādātāju rēķinu apstrādi. . Prakse […]

 • NACE kodu atbilstība saimnieciskajai darbībai

  MĒNEŠA AUTORS: Ita Bekerta Ekonomikas zinātņu maģistre, profesionāla galvenā grāmatvede, pasniedzēja un konsultante grāmatvedības un nodokļu jautājumos ar 30 gadu darba pieredzi grāmatvedībā.  Pārzina grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanu, kā arī starptautiskos grāmatvedības standartus. Ir pieredze darbā uzņēmumā ar ārzemju kapitālu, darījumos ar ES dalībvalstīm un importa-eksporta darījumos. Veiksmīga sadarbība ar VID un zvērinātajiem revidentiem. Kopš […]