Doties uz galveno

Zinošs, izpalīdzīgs un ar novusa spēles ķērienu. Mēneša darbinieks Dāvis Rocēns.

Lai raksturotu mēneša darbinieku, BI konsultantu Dāvi Rocēnu, talkā nāca viņa tiešie kolēģi. Mēs noteikti nebūtu varējuši pateikt vēl labāk un precīzāk: “Dāvis ir viens to tiem lieliskajiem kolēģiem, ar kuru vienmēr ir patīkami sastrādāties. Pozitīvā attieksme, dzīvīgie ikdienas joki, tajā pašā laikā, profesionālā pieeja un spēcīgās zināšanas ir tas, kā darba vidē varētu raksturot […]

Lai raksturotu mēneša darbinieku, BI konsultantu Dāvi Rocēnu, talkā nāca viņa tiešie kolēģi. Mēs noteikti nebūtu varējuši pateikt vēl labāk un precīzāk:

“Dāvis ir viens to tiem lieliskajiem kolēģiem, ar kuru vienmēr ir patīkami sastrādāties. Pozitīvā attieksme, dzīvīgie ikdienas joki, tajā pašā laikā, profesionālā pieeja un spēcīgās zināšanas ir tas, kā darba vidē varētu raksturot Dāvi.
Īpaši uzteicamas ir arī spēcīgās novusa spēles prasmes, kas spēj radīt nopietnu konkurenci pat ļoti pieredzējušiem šīs spēles veterāniem uzņēmumā. Atsaucība, profesionalitāte un pozitīva attieksme ir Dāvja otrais, trešais un ceturtais, pasē neierakstītais, vārds.”

Kā tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Manos ikdienas pienākumos ietilpst darbs ar datu noliktavām un MicroStrategy platformu. Aktīvi iesaistos arī jauna BI mākoņrisinājuma izstrādē, kas nodrošinās iespēju klientiem redzēt savus aktuālos finanšu datus jebkurā vietā un laikā.

Izmantojot iepriekš minētās tehnoloģijas, cenšos rast labākos risinājumus klientu vajadzību realizēšanai un “sasāpējušo” problēmu mazināšanai, ja kaut ko nepieciešams pilnveidot vai labot.

Galvenais mērķis ir iepriecināt klientu ar savu darbu. Tas arī ir lielākais gandarījums gan man, gan (cerams) klientam. Ja tas izdodas, rodas pozitīvs impulss atlikušajai dienai.

Kāpēc tev patīk strādāt Visma?

Man ir svarīgi, lai, veidojot nepieciešamo risinājumu, iemācos ko jaunu. Visma un klienti, kas izmanto BI pakalpojumus, šādas iespējas piedāvā.

Mums ir patīkama darba vide un lieliski kolēģi. Tā kā ar šiem cilvēkiem kopā jāpavada liela dienas daļa, priecājos, ka ikviens no viņiem ir pozitīvs un atsaucīgs.

Ar ko tu nodarbojies brīvajā laikā?

Brīvajā laikā vēl ir atlicis gads maģistros. Paralēli darbam un mācībām man patīk izkustēties. Cieņā ir dažādas sportiskās aktivitātes, taču šobrīd regulāri darbojos trenažieru zālē. Tas ir efektīvs veids, kā nostiprināt ķermeņa muskulatūru.
Otra nodarbe, kas sanāk retāk nekā trenažieru zāle, bet arī ļoti patīk, ir LaserTag.

Kāds ir tavs dzīves moto?

Katru dienu uzzināt ko jaunu un būt labākam par savu vakardienas “es”.

 

Vēlies būt daļa no BI ģimenes? Apskati mūsu vakances.

Populārākie

  • Dažādi līgumi ar fiziskām personām par auto izmantošanu uzņēmuma vajadzībām

    AUTORE: Inga Pumpure Grāmatvede ar nestandarta domāšanu par standartizētām, likumdošanas regulētām normām. Mūsdienās auto nav luksusa lieta, tā ir nepieciešamība. Daudz vairāk un īsākā laikā var izdarīt, ja esi mobils –  vari pārvietoties kad un kur vēlies, neesot pakļauts sabiedriskā transporta kustību sarakstiem un maršrutiem. Turklāt tas attiecas ne tikai uz fiziskām personām, bet arī […]

  • Autoratlīdzības saņēmēju ienākums un tā aplikšana ar nodokļiem

    Autoratlīdzību nodokļu režīms pēdējos gados ir bijusi ļoti aktuāla tēma. Tas saistīts ar to, ka iepriekš daudzi uzņēmumi izmantoja autoratlīdzību izmaksu, kā vienu no pakalpojumu vai produktu samaksas veidu fiziskām personām. Bet, pamatojoties uz to, ka regulāri ir bijusi izplatīta negodīga prakse, tika lemts komercuzņēmumos autoratlīdzības “izņemt no aprites”. Pagaidām mēs dzīvojam, tā saucamajā, “pārejas perioda” režīmā, kad līdz 2023.gada beigām vēl drīkst izmaksāt autoratlīdzības no uzņēmumiem, ievērojot konkrētus nosacījumus.