Doties uz galveno

Zinošs, izpalīdzīgs un ar novusa spēles ķērienu. Mēneša darbinieks Dāvis Rocēns.

Lai raksturotu mēneša darbinieku, BI konsultantu Dāvi Rocēnu, talkā nāca viņa tiešie kolēģi. Mēs noteikti nebūtu varējuši pateikt vēl labāk un precīzāk: “Dāvis ir viens to tiem lieliskajiem kolēģiem, ar kuru vienmēr ir patīkami sastrādāties. Pozitīvā attieksme, dzīvīgie ikdienas joki, tajā pašā laikā, profesionālā pieeja un spēcīgās zināšanas ir tas, kā darba vidē varētu raksturot […]

Lai raksturotu mēneša darbinieku, BI konsultantu Dāvi Rocēnu, talkā nāca viņa tiešie kolēģi. Mēs noteikti nebūtu varējuši pateikt vēl labāk un precīzāk:

“Dāvis ir viens to tiem lieliskajiem kolēģiem, ar kuru vienmēr ir patīkami sastrādāties. Pozitīvā attieksme, dzīvīgie ikdienas joki, tajā pašā laikā, profesionālā pieeja un spēcīgās zināšanas ir tas, kā darba vidē varētu raksturot Dāvi.
Īpaši uzteicamas ir arī spēcīgās novusa spēles prasmes, kas spēj radīt nopietnu konkurenci pat ļoti pieredzējušiem šīs spēles veterāniem uzņēmumā. Atsaucība, profesionalitāte un pozitīva attieksme ir Dāvja otrais, trešais un ceturtais, pasē neierakstītais, vārds.”

Kā tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Manos ikdienas pienākumos ietilpst darbs ar datu noliktavām un MicroStrategy platformu. Aktīvi iesaistos arī jauna BI mākoņrisinājuma izstrādē, kas nodrošinās iespēju klientiem redzēt savus aktuālos finanšu datus jebkurā vietā un laikā.

Izmantojot iepriekš minētās tehnoloģijas, cenšos rast labākos risinājumus klientu vajadzību realizēšanai un “sasāpējušo” problēmu mazināšanai, ja kaut ko nepieciešams pilnveidot vai labot.

Galvenais mērķis ir iepriecināt klientu ar savu darbu. Tas arī ir lielākais gandarījums gan man, gan (cerams) klientam. Ja tas izdodas, rodas pozitīvs impulss atlikušajai dienai.

Kāpēc tev patīk strādāt Visma?

Man ir svarīgi, lai, veidojot nepieciešamo risinājumu, iemācos ko jaunu. Visma un klienti, kas izmanto BI pakalpojumus, šādas iespējas piedāvā.

Mums ir patīkama darba vide un lieliski kolēģi. Tā kā ar šiem cilvēkiem kopā jāpavada liela dienas daļa, priecājos, ka ikviens no viņiem ir pozitīvs un atsaucīgs.

Ar ko tu nodarbojies brīvajā laikā?

Brīvajā laikā vēl ir atlicis gads maģistros. Paralēli darbam un mācībām man patīk izkustēties. Cieņā ir dažādas sportiskās aktivitātes, taču šobrīd regulāri darbojos trenažieru zālē. Tas ir efektīvs veids, kā nostiprināt ķermeņa muskulatūru.
Otra nodarbe, kas sanāk retāk nekā trenažieru zāle, bet arī ļoti patīk, ir LaserTag.

Kāds ir tavs dzīves moto?

Katru dienu uzzināt ko jaunu un būt labākam par savu vakardienas “es”.

 

Vēlies būt daļa no BI ģimenes? Apskati mūsu vakances.

Populārākie

 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas resursu vadības programma Visma Horizon

  VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā.  Slimnīcā strādā ap 3000 darbinieku. Gadā konsultācijas saņem un ārstējas teju 300 000 pacientu. VSIA […]

 • Rēķinu digitalizacija - offiss bez liekiem papīriem

  Piegādātāju rēķinu digitalizācija. Solis uz efektīvu finanšu procesu organizācijā.

  Būtiska tendence finanšu procesu jomā mūsdienās ir dažādu procesu pārnešana uz e-vidi. Viens no šādiem procesiem – piegādātāju rēķinu digitalizācija un apstrāde elektroniski. Ko tas nozīmē un kādus ieguvumus tas sniedz uzņēmumiem un organizācijām? . Mūsdienās ir iespēja daudzus grāmatvedības procesus, kas vēsturiski ir pārvaldīti papīrā, pārnest uz e-vidi. Piemēram – piegādātāju rēķinu apstrādi. . Prakse […]

 • NACE kodu atbilstība saimnieciskajai darbībai

  MĒNEŠA AUTORS: Ita Bekerta Ekonomikas zinātņu maģistre, profesionāla galvenā grāmatvede, pasniedzēja un konsultante grāmatvedības un nodokļu jautājumos ar 30 gadu darba pieredzi grāmatvedībā.  Pārzina grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanu, kā arī starptautiskos grāmatvedības standartus. Ir pieredze darbā uzņēmumā ar ārzemju kapitālu, darījumos ar ES dalībvalstīm un importa-eksporta darījumos. Veiksmīga sadarbība ar VID un zvērinātajiem revidentiem. Kopš […]