Doties uz galveno

Mēneša darbinieks – Raimonds Mališevs: “Ja gribi būt tur, kur nekad neesi bijis – sāc staigāt tur, kur nekad neesi staigājis”

Raimonds ir vadošais testētājs, kurš ikdienā tur roku uz jaunā Horizon pašapkalpošanās portāla VISMA HoP pulsa. Kas ir VISMA HoP? Tā ir vieta, kur darbinieki pievilcīgā un intuitīvā web vidē varēs ērti un ātri iepazīties ar, piemēram, savām algas lapiņām vai kolēģu kontaktinformāciju, pieteikt atvaļinājumus un veikt dažādas citas ikdienā nepieciešamas darbības. Vēl bez šī […]

Raimonds ir vadošais testētājs, kurš ikdienā tur roku uz jaunā Horizon pašapkalpošanās portāla VISMA HoP pulsa. Kas ir VISMA HoP? Tā ir vieta, kur darbinieki pievilcīgā un intuitīvā web vidē varēs ērti un ātri iepazīties ar, piemēram, savām algas lapiņām vai kolēģu kontaktinformāciju, pieteikt atvaļinājumus un veikt dažādas citas ikdienā nepieciešamas darbības.

Vēl bez šī darba, Raimonds raksta un uztur testa skriptus, uztur un konfigurē Teamcity serveri, kā arī rūpējas, lai izstrādes vides ir “veselīgas” un darbs neapstājas.

Raimonds ir saņēmis balvu “Izcils darbinieks 2015”.

Kā Tu raksturotu sava darba galveno mērķi?

Šobrīd galvenais mērķis ir rūpēties par HoP projektu – līdz minimumam samazināt manuālo darbu, automatizējot un uzlabojot procesus. Svarīgi ir arī rūpēties par izstrādes vidēm, ieviest jaunus rīkus kvalitātes celšanai un padarīt ikdienas darbu efektīvāku.

Katru dienu mēģinu kaut ko uzlabot, kaut par 0.5%. Ja šodien tie ir nieka 0.5%, pēc mēneša tie būs 10%, tad kas būs pēc gada?

Trijos vārdos – attīstīt, uzlabot un automatizēt.

Kāpēc Tev patīk strādāt Visma?

Kolēģi – nespēju iedomāties ikdienu bez viņiem. Atsaucīgi profesionāļi, kuri būs blakus, ja būs nepieciešamība. Arī pie alus kausa. 🙂

Attīstības iespējas – Visma nav atteikusi nevienu konferenci vai mācību braucienu, kurā devos, tādējādi ļaujot man paplašināt redzes loku un iegūt jaunus draugus, zināšanas un idejas uzlabojumiem. Šeit vienmēr ir mērķi, pēc kuriem tiekties. Vienmēr ir kaut kas tāds, kas izaicina un liek kustēties uz priekšu.

H2O (“darba” nosaukums VISMA HoP projektam) komanda – tie ir superīgi cilvēki kuri māk ne tikai smagi strādāt, bet arī labi atpūsties.

Mans tiešais vadītājs – cilvēks, kurš spēj motivēt, iedrošināt, atbalstīt un, ja rodas nepieciešamība arī sapurināt. Īsts līderis.


>> Intervija ar Raimonda vadītāju Valēriju Makijenko

Ar ko tu nodarbojies no darba brīvajā laikā?

Ja ir paveicies un esmu laukos, tad nekas mani neatturēs no makšķerēšanas – pāris stundas miera un klusuma spēj darīt brīnumus.

Ziemā labprāt dodos uz kādu no vietējiem kalniem snovot. Neesmu profiņš, bet no kalna lejā tikt māku 🙂

Patīk “ķimerēties” ap auto.

Tavs dzīves moto ir?

Ja gribi būt tur, kur nekad neesi bijis – sāc staigāt tur, kur nekad neesi staigājis.

 

Vēlies strādāt Visma komandā? Apskati vakances!

Populārākie

 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas resursu vadības programma Visma Horizon

  VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā.  Slimnīcā strādā ap 3000 darbinieku. Gadā konsultācijas saņem un ārstējas teju 300 000 pacientu. VSIA […]

 • Rēķinu digitalizacija - offiss bez liekiem papīriem

  Piegādātāju rēķinu digitalizācija. Solis uz efektīvu finanšu procesu organizācijā.

  Būtiska tendence finanšu procesu jomā mūsdienās ir dažādu procesu pārnešana uz e-vidi. Viens no šādiem procesiem – piegādātāju rēķinu digitalizācija un apstrāde elektroniski. Ko tas nozīmē un kādus ieguvumus tas sniedz uzņēmumiem un organizācijām? . Mūsdienās ir iespēja daudzus grāmatvedības procesus, kas vēsturiski ir pārvaldīti papīrā, pārnest uz e-vidi. Piemēram – piegādātāju rēķinu apstrādi. . Prakse […]

 • NACE kodu atbilstība saimnieciskajai darbībai

  MĒNEŠA AUTORS: Ita Bekerta Ekonomikas zinātņu maģistre, profesionāla galvenā grāmatvede, pasniedzēja un konsultante grāmatvedības un nodokļu jautājumos ar 30 gadu darba pieredzi grāmatvedībā.  Pārzina grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanu, kā arī starptautiskos grāmatvedības standartus. Ir pieredze darbā uzņēmumā ar ārzemju kapitālu, darījumos ar ES dalībvalstīm un importa-eksporta darījumos. Veiksmīga sadarbība ar VID un zvērinātajiem revidentiem. Kopš […]