Doties uz galveno

Visma nostiprina pozīcijas mākoņpakalpojumu jomā, iegādājoties Lumesse EasyCruit risinājumu.

Visma turpina nostiprināt savas pozīcijas tirgū, iegādājoties cilvēkresursu pārvaldes sistēmu EasyCruit. EasyCruit ir cilvēkresursu pārvaldes sistēma, kas palīdz automatizēt ierastos procesus speciālistu atlasei un pieņemšanai darbā. Turpmāk EasyCruit būs pieejams arī Latvijā, kur to izplatīs SIA Visma Enterprise. Lumesse EasyCruit ir programmatūra, kas izstrādāta ar mērķi atvieglot personālatlases procesus. Ar tās palīdzību potenciālo kandidātu atlases […]

Visma turpina nostiprināt savas pozīcijas tirgū, iegādājoties cilvēkresursu pārvaldes sistēmu EasyCruit.

EasyCruit ir cilvēkresursu pārvaldes sistēma, kas palīdz automatizēt ierastos procesus speciālistu atlasei un pieņemšanai darbā. Turpmāk EasyCruit būs pieejams arī Latvijā, kur to izplatīs SIA Visma Enterprise.

Lumesse EasyCruit ir programmatūra, kas izstrādāta ar mērķi atvieglot personālatlases procesus. Ar tās palīdzību potenciālo kandidātu atlases process tiek maksimāli automatizēts, tādējādi taupot uzņēmuma laiku un resursus.

“Lumesse jau kādu laiku meklēja pircēju, kura spēkos būtu attīstīt EasyCruit portfeli starptautiskā līmenī, tāpēc ar darījumu esam ļoti apmierināti. Mēs uzskatām, ka šis darījums palielinās konkurētspēju un vērtību jaunajiem un esošajiem EasyCruit klientiem, vienlaikus ļaujot Lumesse koncentrēties uz uzņēmuma galvenajiem biznesa mērķiem”, apgalvo Lumesse izpilddirektors un valdes loceklis Didjē Benčs (Didier Bench).

Tāpat Visma Enterprise Solutions (VES) divīzijas vaditājs Jans Ivars Borgersens (Jan Ivar Borgersen) atzīmē, ka “EasyCruit ir lielisks papildinājums Visma pašreizējam cilvēkresursu menedžmenta risinājumu portfelim, turklāt tas padara mūs daudz spēcīgākus rekrutēšanas programmatūras risinājumu jomā. Šāds darījums stiprina mūsu uzņēmuma pozīciju tirgū, kā arī nodrošina iespējas uzlabot piedāvājumu jaunajiem un esošajiem klientiem. Mēs esam patiesi priecīgi radīt vērtīgus risinājumus klientiem un kopīgi veicināt izaugsmi”, uzskata VES vadītājs Jans Ivars Borgersens.

Vairāk informācijas par EasyCruit risinājumu: https://www.visma.lv/easycruit/.

Populārākie