Visma EasyCruit

Efektīvākai personāla atlasei

Efektīvs risinājums personāla atlases procesa vienkāršošanai un automatizēšanai.

Piesakiet individuālu prezentāciju

Automatizēts personāla atlases process nodrošina vienotas sistēmas ievērošanu dažādās organizācijas struktūrvienībās.

Rezultāts - mazāk kļūdu, pārraugāms process, labāks darba devēja tēls.

 

.

easycruit sagatavošanās ikona

Sagatavošanās

Sagatavojiet darba sludinājumu, izmantojot organizācijas stilam pielāgotas sagataves. Ātri un vienkārši saskaņojiet sludinājumu ar iesaistītajām personām.

easycruit meklēšana ikona

Meklēšana

Publicējiet sludinājumu uzņēmuma mājas lapā, sociālajos tīklos un citos kanālos. Izmantojiet savu EasyCruit datu bāzi atbilstošu kandidātu meklēšanai.

easycruit izvērtēšana ikona

Izvērtēšana

Iegūstiet kandidātu sarakstu, kas sagrupēts atbilstoši atlases kritērijiem. Izmantojiet EasyCruit saziņai ar kandidātiem, iesaistītajiem kolēģiem un testēšanai.

Komunikācija

Nosūtiet visiem pietiekumu iesniedzējiem standartizētus e-pastus. Izmantojiet iespēju nosūtīt uzaicinājumus un atgādinājumus SMS veidā. Izsūtiet standartizētas atteikuma vēstules.

easycruit nolīgšana ikona

Salīgšana

Nosūtiet, saskaņojiet un reģistrējiet darba līgumu. Nosūtiet atteikuma vēstules pārējiem pretendentiem un saglabājiet visu iegūto informāciju turpmākajām atlasēm.

easycruit analizē ikona

Analīze

Izvērtējiet atlases efektivitāti, izmantojot EasyCruit analītikas risinājumu, kas sniedz datus par efektīvākajiem komunikācijas kanāliem, pretendentu atbilstību prasībām u.c. Izmantojiet informāciju, lai padarītu nākamās atlases vēl efektīvākas.

Piesakieties bezmaksas izmēģinājuma versijai

 Pieteikties

Personāla atlase ir māksla

Labam personāla atlases speciālistam piemīt lieliskas komunikācijas prasmes un novērotāja spējas. Viņš spēj orientēties dažādās situācijās, saklausīt nepateikto un paredzēt notikumu gaitu. Viņš ierauga cilvēkos to, ko viņi, iespējams, nepamana pat paši.

Tomēr ikdienā personāla atlases speciālistiem, tā vietā, lai izmantotu savas unikālās prasmes, nākas daudz laika veltīt citiem uzdevumiem - noformēt darba sludinājumus, ievietot tos mājas lapās, šķirot iesūtītos CV, rakstīt vēstules un veikt citus automatizējamus darbus.

Mēs vēlamies atbrīvot personāla atlasi no administratīvo pienākumu sloga, piedāvājot rīku, kas palīdz nepieciešamos darbus veikt daudz ātrāk, precīzāk un efektīvāk.

Mākoņrisinājums ikonaMākoņrisinājums

ērts lietošanā ikonaĒrts lietošanai

valodas ikonaAtbalsts vairākās valodās

pielāgojams ikonaPielāgojamas sagataves

testēšana ikonaIntegrēts ar testēšanas rīkiem

Visma EasyCruit sistēmā iespējams ātri un vienkārši, izmantojot sagataves, izveidot darba sludinājumus un nekavējoties publicēt tos uzņēmuma mājas lapā, sociālajos tīklos un sludinājumu portālos.

Kandidātiem piesakoties, informācija strukturētā veidā tiek ievadīta sistēmā. Tur tā ir atlasāma un grupējama pēc dažādiem kritērijiem, sniedzot iespēju sākotnēji iepazīties tikai ar prasībām atbilstošākajiem pretendentiem. Datu bāzē pieejama informācija arī par iepriekšējo atlases projektu kandidātiem - CV dati, interviju pieraksti, testu rezultāti, kolēģu vērtējumi u.c.

Integrācija ar labākajiem testēšanas risinājumiem sniedz uz datiem balstītu palīdzību lēmumu pieņemšanai.

EasyCruit uzlabo arī saziņas procesu ar kandidātiem, nodrošinot iespēju izsūtīt iepriekš sagatavotus uzaicinājumus uz intervijām, testus, atteikuma vēstules un citus ziņojumus.

Sistēmas piedāvātās analītiskās iespējas ļauj izvērtēt katru personāla atlases projektu un ieviest vērtīgus uzlabojumus.

Kandidāta pieredze

Konkurējot par labākajiem darbiniekiem, organizācijām jānodrošina iespējami ātrs un vienkāršs pieteikšanās process. Nozīme ir arī iespaidam par uzņēmumu, kas kandidātam rodas atlases procesā.

EasyCruit nodrošina lielisku kandidāta pieredzi, izmantojot vienkāršu pieteikšanās procesu un automatizētu ziņojumu izsūtīšanu.

sludinājuma ikona

Apskata sludinājumu

Izmantojot datoru, planšeti vai mobilo telefonu.

nosūta pieteikumu ikona

Nosūta pieteikumu

Ātri un vienkārši - izmantojot sociālos tīklus vai īpašas formas.

nosūta pieteikumu ikona

Saņem atbildi

Laicīgi un noformētu atbilstoši darba devēja zīmolam.

Klienti

EasyCruit izmanto lielas organizācijas, kā arī vidēji un pat nelieli uzņēmumi visā Ziemeļeiropā.

Tieslietu ministrija logo deloitte logo

Piesakieties individuālai prezentācijai

Aizpildot pieteikuma formu, ar Jums sazināsies VISMA pārstāvis, lai pastāstītu, kā ar EasyCruit palīdzību padarīt Jūsu organizācijas personāla atlases procesu efektīvāku.

JĀ, es piekrītu, manu personas datu apstrādei, man interesējošo jomu noteikšanai šeit aprakstītajā veidā, un apzinos, ka varu savu piekrišanu atsaukt jebkurā laikā.
Jā, es gribu saņemt manām interesēm atbilstošu informāciju no Visma. Es zinu, ka varu atteikties no vienošanās par informācijas saņemšanu jebkurā brīdī vai mainīt savas interešu jomas, izmantojot Abonēšanas vadības pārvaldnieku.
Mums ir nepieciešama Jūsu piekrišana
easycruit kontakti

Lai piedāvātu saturu, kas pielāgots Jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkdatnes, kuras apvieno informāciju par darbībām šajā mājaslapā ar informāciju, kuru Jūs mums sniedzat.

Piekrītot, Jūs ļaujat mums uzkrāt un apstrādāt savu personīgo informāciju, kā aprakstīts šeit.