Automatizēts personāla atlases process

Personāla vadītājiem: izmantojot EasyCruit digitalizēto personāla atlases rīku, visa informācija par kandidātu un atlases procesu atrodas vienā sistēmā un būtiski taupa personāla nodaļas laiku. EasyCruit ir ērts un vienkāršs rīks - ātra vakanču publicēšana, automatizēta komunikācija ar kandidātiem, kā arī vienkārša kandidātu novērtēšana.

Kandidātiem: patīkams un saprotams personāla atlases process, nodrošinot komunikāciju visos atlases posmos. Būtiski uzlabo priekšstatu par uzņēmumu, kurā piesakās.

Search File (3).baltspng.png

Sludinājumu sagatavošana

Veidojiet darba sludinājumu, izmantojot organizācijas stilam pielāgotas sagataves. Iespējams izveidot dažādu stilu sagataves atsevišķām struktūrvienībām. Ātri un vienkārši saskaņojiet sludinājumu ar iesaistītajām personām.

File Checked-tumsisarkans.png

Sludinājuma
publicēšana

Atzīmējiet EasyCruit kanālus, kuros vēlaties automātiski publicēt savu sludinājumu - portālā CV Online, Nodarbinātības valsts aģentūras lapā, LinkedIn, uzņēmuma mājaslapā vai citur.

Hand Interactive (2)balts.png

Automatizēta komunikācija

Izmantojot uzņēmuma vēlmēm pielāgotas sagataves, izsūtiet kandidātiem automātiskus e-pastus dažādos procesa posmos - par pieteikuma saņemšanu, uzdevuma pildīšanu, atteikumu u.tml. 

User Search-tumsisarkans.png

Kandidātu izvērtēšana

Atlases projektā iesaistītās personas savā e-pastā saņems paziņojumu par katru jauno kandidātu. Pieteikumu iespējams uzreiz novērtēt un komentēt.

Pieteikuma veidni iespējams strukturēt ar anketas palīdzību, nodrošinot automātisku pieteikumu šķirošanu pēc organizācijai svarīgiem kritērijiem.idea-creativity-2-balts4.png

Datu bāze

Kandidātiem ir iespēja savu CV reģistrēt karjeras centrā, kur organizācijai kandidāta informācija ir ērti pieejama citu atbilstošu vakanču gadījumā.

EasyCruit nodrošina Vispārējās fizisko personu datu aizsardzības regulas jeb GDPR prasības.
 

Laptop-sarkans.png

Personalizēts izskats

Lai izceltos citu darba devēju vidū, vakances dizainu un karjeras lapu iespējams pielāgot individuālām organizācijas vēlmēm.

EasyCruit video pieteikumi

Funkcionalitāte nodrošina iespēju saņemt kandidātu pieteikumus aktuālajām vakancēm video formātā, palīdzot atlasīt uzņēmumam un amatam piemērotākos kandidātus.

Video pieteikumi kandidātiem sniedz iespēju izcelties starp citiem pieteikumiem un parādīt savu personību, tādējādi palielinot savas izredzes tikt pamanītam. Personāla atlases speciālistam video kombinācijā ar skaņu piedāvā iespēju daudz ātrāk un ērtāk novērtēt kandidātus, īpaši atvieglojot pirmo interviju. 

Pieteikties prezentācijai

Sagatavojiet darba sludinājumu, izmantojot organizācijas stilam pielāgotas sagataves. Ātri un vienkārši saskaņojiet sludinājumu ar iesaistītajām personām.

upload-svgrepo-com-tumsizils.png

Kandidāti:
Nosūta pieteikumu

Ātri un vienkārši - izmantojot sociālos tīklus vai īpašas formas.

looklooktumsizils.png

Kandidāti:
Apskata sludinājumu

Izmantojot datoru, planšeti vai mobilo telefonu.

download-svgrepo-com-tumsizils.png

Kandidāti:
Saņem atbildi

Laicīgi un noformētu atbilstoši darba devēja zīmolam.

Klientu atsauksme

pedinaslabas11bezbtgr.png
Izmantojot personāla atlases sistēmu EasyCruit, process ir nesalīdzināmi efektīvāks – gan amatu konkursu izsludināšana, pretendentu pieteikumu saņemšana, gan ātra un vienkārša komunikācija ar pretendentiem. Arī esam “tikuši vaļā” no apjomīgajiem papīru kalniem, kas tika apstrādāti un uzkrāti katrā personāla atlases procesā! Tieslietu ministrija kā pirmā valsts pārvaldes iestāde, kas šo rīku izmanto, rekomendē to ieviest arī citiem!
Tieslietu ministrija

Mūsu klienti

Conexus_logo_RG-T.png valstskase1111-T.png aeronesbalts1-T.png sixt2022.png rimi2022.png meditec_logo-balts1-T.png

Sazina - kontakteties ar Visma12.png
Vēlaties pieteikties demo?