Doties uz galveno

Iedvesmojamies attīstībai – jaunā Iespējamā misija skolotāja Ance Kancere

Mēs ticam, ka ilgtspējīga attīstība ir iespējama tikai valstī ar gudriem cilvēkiem un tos palīdz izveidot iedvesmojoši skolotāji. Tāpēc katru gadu nodrošinām stipendiju vienam Iespējamās misijas skolotājam un īpaši sekojam viņa gaitām. Iepriekšējos gados tā bija Jete Gudeta un Emīls Veide, bet turpmākos divus gadus ar īpašu interesi sekosim Ances Kanceres piedzīvojumiem skolotāja lomā. Anci […]

Mēs ticam, ka ilgtspējīga attīstība ir iespējama tikai valstī ar gudriem cilvēkiem un tos palīdz izveidot iedvesmojoši skolotāji. Tāpēc katru gadu nodrošinām stipendiju vienam Iespējamās misijas skolotājam un īpaši sekojam viņa gaitām. Iepriekšējos gados tā bija Jete Gudeta un Emīls Veide, bet turpmākos divus gadus ar īpašu interesi sekosim Ances Kanceres piedzīvojumiem skolotāja lomā.

Anci līdz šim pazinām kā gudru, čaklu un vienkārši jauku kolēģi Horizon konsultantu komandā. Esam pārliecināti, ka viņa būs lieliska arī skolotāja lomā. Protams, mums ir žēl vismaz uz laiku zaudēt šādu kolēģi, tomēr esam arī pārliecināti, ka attīstība vienmēr nes ieguvumus. Ieguvēji noteikti būs skolēni un arī Visma bloga lasītāji – ļausim Ancei mūs iedvesmot.

Kā nobriedi izmaiņām karjerā?

Jau kādu laiku domāju, ka vēlos sevi izaicināt un izmēģināt ko jaunu. Ideja par Iespējamo misiju nāca īstajā laikā, un tad arī sapratu, ka piesakoties varu tikai un vienīgi iegūt.

Kādu priekšmetu pasniegsi?

Mācīšu informātiku un ar to saistītos mācību priekšmetus (datoriku, iespējams arī programmēšanu).

Šis ir tas mācību priekšmets, kas savulaik mani pašu pamudināja studēt informācijas tehnoloģijas un nākotni saistīt ar IT jomu.

Ance 1. klasē

Kad tu sāc darboties, kā arī, kurā skolā pasniegsi?

Mums pašiem, jaunajiem Iespējamās misijas skolotājiem, apmācības sākas jau jūlijā Vasaras akadēmijā, kur apgūsim nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai būtu gatavi sākt darbu skolā.

Pēc Vasaras akadēmijas, augustā, sākšu darbu skolā, kur kopīgi ar kolēģiem gatavošos jaunajam mācību gadam.

Turpmākos divus mācību gadus pasniegšu informātiku Siguldas pilsētas vidusskolā.

Kāds ir tavs mērķis šajā laikā?

Viens no maniem mērķiem ir parādīt skolēniem, ka mācību process var būt aizraujošs. Manuprāt, ir svarīgi saprast un zināt, kā un kur iegūtās zināšanas un prasmes ir pielietojamas arī turpmāk, ne tikai konkrētajā mācību stundā vai kārtējā kontroldarbā.

Vēlos parādīt, cik daudz un dažādas iespējas viņus gaida, skolu pabeidzot.

Mans personīgais mērķis – būt par skolotāju, kas prot izstāstīt, parādīt, iemācīt un iedvesmot. Ceru, ka izdosies.

Kādas ir gaidas un bažas par gaidāmo izaicinājumu?

Tādu ir daudz – gan gaidas, gan bažas. 🙂

Tā kā man ir ļoti svarīgi darīt to, kas sagādā prieku un gandarījuma sajūtu, esmu pārliecināta, ka turpmākie divi gadi man to sniegs.

Iespējamo misiju redzu arī kā iespēju sevis attīstībai un pilnveidei.

Bažas rada nezināmais. Būt par skolotāju nav vienkārši, ja būtu – tas vairs nebūtu izaicinājums.

Vai pēc šī laika plāno arī ilgtermiņā būt par skolotāju?

Laiks rādīs. Pašlaik redzu sevi kā pilnas slodzes skolotāju divu gadu garumā. Pēc tam? Redzēsim. 🙂

 

Vēlies stāties Ances vietā Horizon konsultantu rindās?

Apskati vakanci!

Populārākie

 • Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas resursu vadības programma Visma Horizon

  VSIA “Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca” ir daudzprofilu slimnīca, kas sniedz pilna apjoma neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī nodrošina pirms un pēc diploma izglītību, veic zinātniskus pētījumus un nodrošina jaunu ārstniecības metožu un tehnoloģiju aprobēšanu un ieviešanu Latvijā.  Slimnīcā strādā ap 3000 darbinieku. Gadā konsultācijas saņem un ārstējas teju 300 000 pacientu. VSIA […]

 • Rēķinu digitalizacija - offiss bez liekiem papīriem

  Piegādātāju rēķinu digitalizācija. Solis uz efektīvu finanšu procesu organizācijā.

  Būtiska tendence finanšu procesu jomā mūsdienās ir dažādu procesu pārnešana uz e-vidi. Viens no šādiem procesiem – piegādātāju rēķinu digitalizācija un apstrāde elektroniski. Ko tas nozīmē un kādus ieguvumus tas sniedz uzņēmumiem un organizācijām? . Mūsdienās ir iespēja daudzus grāmatvedības procesus, kas vēsturiski ir pārvaldīti papīrā, pārnest uz e-vidi. Piemēram – piegādātāju rēķinu apstrādi. . Prakse […]

 • NACE kodu atbilstība saimnieciskajai darbībai

  MĒNEŠA AUTORS: Ita Bekerta Ekonomikas zinātņu maģistre, profesionāla galvenā grāmatvede, pasniedzēja un konsultante grāmatvedības un nodokļu jautājumos ar 30 gadu darba pieredzi grāmatvedībā.  Pārzina grāmatvedības, nodokļu un darba likumdošanu, kā arī starptautiskos grāmatvedības standartus. Ir pieredze darbā uzņēmumā ar ārzemju kapitālu, darījumos ar ES dalībvalstīm un importa-eksporta darījumos. Veiksmīga sadarbība ar VID un zvērinātajiem revidentiem. Kopš […]