Doties uz galveno

Uzdevums: Autobusu saraksts

Vai spēsi atrisināt šo uzdevumu 2 minūšu laikā?

Loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursa Bebr[a]s 1. kārtā, skolēniem 35 minūšu laikā jāatrisina 15 uzdevumi. Cik ātri ātri Tev izdosies atrast atbildi šim uzdevumam?

Pilsētas autobusu satiksme ir organizēta divos maršrutos. Autobusu sarakstā redzams, kad katra maršruta autobuss pienāk katrā no pieturām. 

Uzdevums

Ja bebrs Juris pieturā A ir plkst. 11:05, cikos viņš agrākais var sasniegt pieturu D?

Pareizā atbilde

Paturi pelīti virs Bebra attēla un
parādīsies informatīvais teksts ar atbildi!

Uzzini vairāk par konkursu Bebr[a]s lapā!

Atvērt Bebr[a]s lapu

Populārākie

  • Kādi personāla lietvedības dokumenti nepieciešami?

    AUTORS: Inese Sila mg.hr, LPVA valdes locekle ar praktisko pieredzi personāla vadībā un lietvedībā no 1995. gada. Personāla dokumentu pārvaldība (personāla lietvedība) ir svarīga personāla vadības sastāvdaļa, no kuras neviens darba devējs ikdienā nevar atteikties. Darbinieki ir jāpieņem darbā, jāizbeidz ar kādu darba tiesiskās attiecības, jānosaka mēnešalga, jānosūta komandējumā, jānosaka iekšējā darba kārtība, jādeleģē uzdevumi un […]

  • Parādu piedziņa tiesvedības un ārpustiesas procesā (I daļa)

    Katrs uzņēmums vai fiziskā persona var saskarties ar situāciju, kurā saistību neizpildes rezultātā ir izveidojies parāds. Šajā rakstā aplūkosim iespējamos tiesiskos risinājumus parāda atgūšanai, priekšnoteikumus un kārtību, lai parādu nodotu piespiedu izpildei valsts amatpersonai – Latvijas Zvērinātam tiesu izpildītajam.