Doties uz galveno

VISMA iegādājusies jaunu talantu vadības mākoņrisinājumu ražotāju

Pagājušajā nedēļā Visma Group kļuvusi par vēl vienu uzņēmumu lielāka – noslēgts līgums par zviedru uzņēmuma Comenius Svenska AB iegādi. Comenius izstrādā un izplata talantu vadības platformu, kas palīdz uzņēmumiem nodrošināt darbinieku apmācības, veicināt attīstību un veidot uz sasniegumiem fokusētu organizācijas kultūru. Ar dažādiem personāla vadības procesiem saistīti risinājumi sastāda nozīmīgu daļu Visma produktu klāstā. Tāpēc talantu […]

Pagājušajā nedēļā Visma Group kļuvusi par vēl vienu uzņēmumu lielāka – noslēgts līgums par zviedru uzņēmuma Comenius Svenska AB iegādi.

Comenius izstrādā un izplata talantu vadības platformu, kas palīdz uzņēmumiem nodrošināt darbinieku apmācības, veicināt attīstību un veidot uz sasniegumiem fokusētu organizācijas kultūru.

Ar dažādiem personāla vadības procesiem saistīti risinājumi sastāda nozīmīgu daļu Visma produktu klāstā. Tāpēc talantu vadības platforma Comenius labi iekļaujas Visma risinājumu portfelī, papildinot strauji augošo mākoņpakalpojumu piedāvājumu.

 

 

Latvijā šobrīd ir pieejami vairāki Visma risinājumi personāla vadības darba atbalstam.

Horizon Personāls papildina resursu vadības sistēmu Horizon, VISMA HoP ir pašapkalpošanās portāls darbiniekiem, savukārt VISMA EasyCruit samazina administratīvo darbību apjomu personāla atlases jomā.
Pagaidām jauniegādātais risinājums Comenius Latvijas tirgū vēl nav pieejams.

Visma Group sastāvā ietilpst vairāk nekā simts uzņēmumi 12 valstīs un tā ir lielākais biznesa IT risinājumu piegādātājs Ziemeļvalstīs.
Latvijā darbojas trīs grupas uzņēmumi – SIA Visma Enterprise izstrādā un uztur IT risinājumus Latvijas klientiem, SIA Visma Consulting veido IT sistēmas pēc individuāla pasūtījuma un veic sistēmu integrāciju, savukārt, SIA Visma Labs sniedz augstas pievienotās vērtības pakalpojumus citām Visma Group kompānijām.

 

Uzzināt vairāk par talantu vadības platformu Comenius

 

Uzzināt vairāk par personāla atlases rīku VISMA EasyCruit

Populārākie

  • Dažādi līgumi ar fiziskām personām par auto izmantošanu uzņēmuma vajadzībām

    AUTORE: Inga Pumpure Grāmatvede ar nestandarta domāšanu par standartizētām, likumdošanas regulētām normām. Mūsdienās auto nav luksusa lieta, tā ir nepieciešamība. Daudz vairāk un īsākā laikā var izdarīt, ja esi mobils –  vari pārvietoties kad un kur vēlies, neesot pakļauts sabiedriskā transporta kustību sarakstiem un maršrutiem. Turklāt tas attiecas ne tikai uz fiziskām personām, bet arī […]

  • Kādi personāla lietvedības dokumenti nepieciešami?

    AUTORS: Inese Sila mg.hr, LPVA valdes locekle ar praktisko pieredzi personāla vadībā un lietvedībā no 1995. gada. Personāla dokumentu pārvaldība (personāla lietvedība) ir svarīga personāla vadības sastāvdaļa, no kuras neviens darba devējs ikdienā nevar atteikties. Darbinieki ir jāpieņem darbā, jāizbeidz ar kādu darba tiesiskās attiecības, jānosaka mēnešalga, jānosūta komandējumā, jānosaka iekšējā darba kārtība, jādeleģē uzdevumi un […]