VISMA HoP

Darbinieku pašapkalpošanās portāls

Lejupielādēt aprakstu

Piesakiet atvaļinājumu, apskatiet algas lapiņu, saskaņojiet rēķinu un veiciet citas darbības, neizmantojot nevienu papīra loksni un pat neatrodoties savā darba vietā.

icon

Ērts

Lietotājiem saprotams bez apmācībām.

Mobils

Izmantojams arī telefonos un planšetēs.

Mūsdienīgs

Jaunākās tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai.

Elastīgs

Papildināms ar citām aplikācijām.

Izdevīgs

Pieejams arī kā abonējams mākoņrisinājums.

Drošs

Datu aizsardzība ir mūsu prioritāte.

"HoP ļoti atviegloja darbu mūsu personāla nodaļai. Darbiniekiem nevadījām īpašas sistēmas lietošanas apmācības, tomēr visi ļoti ātri saprata, kas un kā darāms. Īpaši noderīga ir iespēja "Meklēt kolēģi" - darbinieki paši var apskatīt gan kolēģu plānotos un esošos atvaļinājumus, gan aizvietotājus to laikā.
"Mani atvaļinājumi" modulis sniedz iespēju darbiniekam aplūkot gan uzkrātos, gan pieejamos atvaļinājumus uz brīdi, kad plāno ņemt ikgadējo atvaļinājumu. Kopumā HoP sistēma sniedz iespēju ērti un vienkārši katram darbiniekam atrast nepieciešamo informāciju, bez personāla nodaļas iesaistes."

Dace Dindone,
Uzņēmumu reģistra Personāla nodaļas vadītāja

Video ieskats no Horizon Infodienas 2016, kurā SIA "Visma Enterprise" izstrādes vadītāja Valērija Makijenko demonstrē VISMA HoP darbībā.

Risinājuma ieviešanai nepieciešams:

Abonēta Horizon pamatsistēma vai:

  • HoP modulis, kā arī tam atbilstošs Horizon modulis.
  • Horizon saskaņošanas modulis.
  • Ieviešanas un konfigurācijas darbi, kas ir atkarīgi no saskaņošanas scenāriju sarežģītības.

Pieprasīt piedāvājumu!

JĀ, es piekrītu, ka mani personas dati tiek izmantoti šeit aprakstītajā veidā un zinu, ka varu savu piekrišanu to izmantošanai atsaukt jebkurā brīdī.
Jā, es gribu saņemt manām interesēm atbilstošu informāciju no Visma. Es zinu, ka varu atteikties no vienošanās par informācijas saņemšanu jebkurā brīdī vai mainīt savas interešu jomas, izmantojot Abonēšanas vadības sistēmu.
visma.lv kontakti