Vienkāršākai personāla izmaksu plānošanai un darbinieku noturēšanai

Savlaicīga uzņēmumam kritisko pozīciju identificēšana

Modulis nodrošina pārskatu darbiniekiem ar augstu attīstības potenciālu, kā arī potenciālos riskus kompetenču un uzņēmuma darbībai svarīgu amatu iztrūkumam nākotnē.

 

Innovation - red (4).jpg

Darbinieku potenciāla noteikšana

Izmantojot talantu atlasi un detalizētus meklēšanas kritērijus, iespējams atlasīt uzņēmuma darbiniekus, kas ir piemērotākie nepieciešamajiem amatiem. Pieejams arī paplašinātais N-lodziņa salīdzinājums.

Spējīgāko darbinieku attīstība

Balstoties uz amatam nepieciešamajām kompetencēm un darbinieku potenciālu, prasmēm, iespējams savlaicīgi noteikt, kādas zināšanas nepieciešams uzlabot. Papildu tam - uzlabojas darbinieku motivāciju, jo ir skaidri redzama iespējamā attīstība uzņēmumā.

Analītika darbspēka prognozēšanai

Daudzveidīgi dati, pārskati un atskaites, kas atvieglo riska amatu noteikšanu, kā arī kompetences, kuras nepieciešams attīstīt.

Pēctecības nodrošināšana

Payroll - red (1).svg

  • Iespēja konfigurēt uzņēmumam svarīgos kritērijus, pēc kā tiek novērtēta darbinieku esošā kompetence un attīstības iespējas.
  • Pārskatāmā veidā pieejams darbinieku kompetenču līmenis, pieredze un attīstības potenciāls.
  • Lai nodrošinātu vienotu un pārskatāmu talantu pārvaldības un attīstības procesu, risinājumu iespējams savienot ar karjeras plānošanas, apmācību un sniegumu vadības moduļiem.
  • Risinājums nodrošina pilnīgu vizuālo un saturisko pielāgojamību organizācijas vajadzībām.

Sazina - kontakteties ar Visma SARKANS.png
Vēlaties pieteikties demo?