HoP Personāls

Pašapkalpošanās risinājums produktīvam darbiniekam

Lejupielādēt aprakstu

Pašapkalpošanās risinājums HoP Personāls

Pazūd papīra dokumentu
plūsma

Darbinieku atvaļinājumu un citi pieteikumi tiek veidoti un iesniegti saskaņošanai elektroniski. To iespējams izdarīt arī bez īpašas apmācības.

Atslogots
personāls un grāmatvedība

Vairs nav jārūpējas par papīra dokumentu plūsmu, kā arī informācijas nodrošināšanu darbiniekiem, jo tā ir pieejama tiešsaistē.

Vadītāja
laika
ekonomija

Pieteikumi tiek saskaņoti tiešsaistē un pieejami laicīgi. Savukārt, informācija par pakļautībā esošajiem darbiniekiem pieejama uzreiz.

Informācijas pieejamība darbiniekiem

Darbiniekiem redzama aktuālā informācija - alga, pieejamie atvaļinājumi u.c. Papildus pieejams kolēģu prombūtņu kalendārs un kontaktinformācija.

 

 Demo versija 


Ja Jums vēl nav ieviests Horizon Personāls, izmēģiniet HoP demo versiju.

Pieteikties

Personāla un grāmatvedības nodaļā jūtams liels atslogs no papīra dokumentu apstrādes.

Darbiniekiem, savukārt ilgtermiņā uzlabojas attieksme pret administratīvajām procedūrām, jo informāciju var iegūt ātrāk un ērtāk, bet pieteikumus izveidot elektroniski.

No mūsu pieredzes - darbinieks pamēģina vienu reizi un nākamreiz jau tiek galā pats, jo VISMA HoP veidots tik vienkāršs, ka sajaukt veicamās darbības ir grūti.

Personāla un administrācijas
departamenta vadītāja
Clean R

Clean R pieredzes stāsts >> 

Mūsdienās gandrīz visiem ir telefons. Ja māk izmantot telefonu, pratīs arī VISMA HoP.

Iesaku sākt ar algu lapiņām un atvaļinājumiem – to, kas pašiem darbiniekiem ir svarīgs. Tad viņi redzēs iemeslu pamēģināt jauno sistēmu un sapratīs to, cik vienkārša tā ir.

Personāla vadības daļas vadītāja
Paula Stradiņa Klīniskā universitāte

Pieredzes stāsts: Paula Stradiņa Klīniskā universitāte >> 

Mūsu darbinieki ir ļoti apmierināti ar HoP Personālu, īpaši ar atvaļinājumu pieteikšanu un iespēju redzēt citu kolēģu prombūtnes. Novērtējam to, cik sistēma ir elastīga un vienkārša gala lietotājam.

Savukārt personāla nodaļai un grāmatvedībai HoP Personāls sniedz būtisku laika un materiālo ietaupījumu – darbiniekiem nav jāraksta iesniegumi papīra formā, nav jādrukā rīkojumi, un tā kā pieteikumi ienāk un saskaņojumi tiek veikti elektroniski, tad viss process notiek laicīgi un bez aizķeršanās, kā arī nav jāveic manuāli aprēķini.

Personāla nodaļas vadītāja Latvijā
ADB Gjensidige

HoP Personāls ļoti atviegloja darbu mūsu personāla nodaļai. Darbiniekiem nevadījām īpašas sistēmas lietošanas apmācības, tomēr visi ļoti ātri saprata, kas un kā darāms.

Īpaši noderīga ir iespēja "Meklēt kolēģi" - darbinieki paši var apskatīt gan kolēģu plānotos un esošos atvaļinājumus, kā arī aizvietotājus to laikā. "Mani atvaļinājumi" modulis sniedz iespēju darbiniekam aplūkot gan uzkrātos, gan pieejamos atvaļinājumus uz brīdi, kad plāno ņemt ikgadējo atvaļinājumu.

Kopumā HoP Personāls sniedz iespēju ērti un vienkārši katram darbiniekam atrast nepieciešamo informāciju, bez personāla nodaļas iesaistes.

Personāla nodaļas vadītāja
Uzņēmumu reģistrs

Uzziniet vairāk, piesakoties individuālai prezentācijai

Mums ir nepieciešama Jūsu piekrišana
visma.lv kontakti

Lai piedāvātu saturu, kas pielāgots Jūsu interesēm, mēs izmantojam sīkdatnes, kuras apvieno informāciju par darbībām šajā mājaslapā ar informāciju, kuru Jūs mums sniedzat.

Piekrītot, Jūs ļaujat mums uzkrāt un apstrādāt savu personīgo informāciju, kā aprakstīts šeit.