Apmācības

Mēs vēlamies, lai Horizon un BI lietotāji ir zinoši un spējīgi izmantot sistēmu pilnvērtīgi!

INFORMĀCIJA!

Izvērtējot riskus, kas saistīti ar COVID-19 vīrusa izplatību, un veselības aprūpes profesionāļu ieteikumus atturēties no pasākumu apmeklēšanas, esam nolēmuši atcelt apmācības no šī gada 13. marta līdz 2020. gada 12. maijam. Datumus plānots pārcelt, par ko informēsim individuāli!


Tikmēr droši varat veikt reģistrācijas apmācībām bez konkrēta datuma, par jaunajiem apmācību datumiem informēsim individuāli!

Ceram, ka drīzumā mums visiem, izturoties atbildīgi pret savu un līdzcilvēku veselību, būs izdevies atgriezties pie ierastās sabiedriskās dzīves.

Pateicamies par sapratni!

Apmācību norise un cena


Apmācības notiek nelielās (līdz 10 cilvēkiem) grupās datorklasē un tās vada profesionāli un pieredzējuši Horizon konsultanti un eksperti.

Cena vienam dalībniekam - 90 Eur+PVN. Piesakot 5 vai vairāk cilvēkus no vienas iestādes uz vienu apmācību datumu, tiek piešķirta 20% atlaide.

Apmācību sarakstsDatu vizualizācijas MicroStrategy 10.11

20.03. - datums atcelts uz nenoteiktu laiku

Pieteikšanās uz apmācībām bez datuma atvērta!
(jaunie datumi tiks plānoti pēc ārkārtas stāvokļa beigām)

SIA Visma Enterprise birojs, Sporta iela 11

Vada: BI klientu konsultants Krišjānis Beitāns

Reģistrēties

Par apmācībām:

Ikdienā arvien biežāk novērojam nepieciešamību datus apkopot un attēlot vizuāli skaistā un viegli uztveramā veidā. Datu vizualizācijas ļauj mums vēl vieglāk saskatīt galvenos mums interesējošos rādītājus, notikumu tendences, izmaiņas un dažādus izņēmuma gadījumus. Izvēloties piemērotas datu vizualizēšanas metodes, mums ir iespēja vienkāršā veidā parādīt sarežģītus datu aprēķinus un to sakarības. Šādas vizualizācijas sniedz iespēju aplūkot datus citā veidolā, kā arī ļauj ātrāk un ērtāk pieņemt atbilstošus un precīzus datos balstītus lēmumus.

Seminārā tiks detalizēti apskatīta vadības paneļu veidošana un datu vizualizācijas iespējas MicroStrategy rīkā. Par pamatu izmantosim jauno MicroStrategy 10.11 versiju ar visām tās jaunajām iespējām. Taču gribam piezīmēt, ka vizualizāciju veidošanas principi un lielākā daļa funkcionalitātes ir pieejama arī MicroStrategy 10.4 versijas lietotājiem un savstarpēji būtiski neatšķiras. Iepriekšēja pieredze vizualizāciju veidošanā nav nepieciešama. Bet vēlamas ir pamatprasmes darbā ar pašu MicroStrategy programmatūru.

Semināra mērķis ir palīdzēt dalībniekiem apgūt nepieciešamās tehniskās prasmes datu vizualizāciju veidošanā izmantojot MicroStrategy programmatūru. Apskatīsim visas iespējas, kādas mums sniedz dosjē (zināms arī kā vadības paneļu) veidošanas rīks. Labākai iemaņu apguvei, papildus teorijas izklāstam, īpašu uzsvaru liksim tieši uz praktiskiem darbiem. Rezultātā iegūsim iemaņas, kā no tabulāras informācijas (sagatavojot, strukturējot un noformējot to) varam paši izveidot skaistus grafikus un vienā logā attēlot būtiskāko informāciju no vairākiem datu avotiem.

Ja Jums ir jautājumi, uz kuriem vēlaties iegūt atbildes apmācību laikā, lūdzu, sūtiet tos uz e-pastu krisjanis.beitans@visma.com vismaz piecas darba dienas iepriekš.

Katram apmācību dalībniekam būs uzstādīts dators (ierobežojums – 10 dalībnieki).

Programma:

9:00 - 9:30 
Ierašanās, reģistrācija
9:30 - 12:00 
Iepazīšanās ar MicroStrategy vadības paneļu iespējām
12:00 - 12:45 
Pusdienu pauze
12:45 - 15:00 
Praktiskie darbi vizualizāciju veidošanā
15:00 - 15:15 
Kafijas pauze
15:15 - 16:30 
Praktisko darbu turpinājums
16:30 - 17:00 
Atbildes uz jautājumiem, diskusijas

 

Cena: 120.00 EUR + PVN vienai personai.
Piesakot 5 cilvēkus no viena uzņēmuma, cena EUR 480.00 + PVN.
Cenā ietilpst izdales materiāli un kafijas pauze.

Par apmācību kursa pabeigšanu tiek izsniegta apliecība.
Interesējošos jautājumus par apmācībām lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi atbalsts@visma.lv .
Tālrunis informācijai: +371 67116287.

Reģistrēties

Programma